Depresja poporodowa – gdzie szukać informacji?

Dzisiejsza data sprzyja refleksjom, dlatego zamiast posta naszpikowanego faktami, liczbami i minizłośliwościami, przygotowałam krótkie zestawienie artykułów na temat depresji poporodowej, zwłaszcza w kontekście karmienia piersią, napisanych przeze mnie lub osoby czy instytucje, które szanuję i z których wiedzy czerpię. Niestety, wiele blogów, portali i czasopism powtarza mity o problemach psychicznych młodych mam („przy leczeniu depresji nie wolno karmić piersią”, „złoszczenie się na dziecko jest objawem problemów psychicznych”, „depresja występuje do 2 miesięcy po porodzie”), więc zebrałam w jednym miejscu rzetelne źródła informacji.

ŹRÓDŁA RZETELNEJ WIEDZY O DEPRESJI POPORODOWEJ:

 

Jeśli znacie jakiś wartościowy artykuł lub ebook dostępny w sieci za darmo, dotyczący depresji poporodowej, będę wdzięczna za podlinkowanie go w komentarzu – powyższa lista będzie aktualizowana.

2018-10-15T11:28:31+00:00By |Rodzice, Zdrowie|

One Comment

  1. Depresja poporodowa – WSNZ 8 czerwca 2017 at 15:30 - Reply

    […] Na koniec chciałam tutaj zostawić dodatkowe źródła wiedzy o depresji poporodowej, ale zrobiła to już Magdalena prowadząca blog Wymagające i wszystko jest tutaj. […]

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WEBINAR "MOJE DZIECKO PÓŹNO CHODZI SPAĆ!"
KUP TERAZ!