Co znajdziesz w Parentflixie?

kwi 4, 2022 | Dziecko

 

W dniach od 4 do 13 kwietnia 2022 będzie można dołączyć do Parentflixa – klubu dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej. Taka okazja zdarza się tylko 2 razy w roku. Dlaczego warto dać się zaprosić? I dlaczego akurat teraz? Powodów jest sporo i do każdego przemówi inny. Znajdź swój. 

 

Coś dla rodziców niejadków

Schemat jest zwykle podobny. Rozszerzanie diety jakoś tam idzie, a potem nadchodzi kryzys. W przededniu pójścia do przedszkola w menu zostają już tylko produkty w stylu sucha buła i makaron z sosem pomidorowym. Standardowe porcje zamiast rosnąć wydają się maleć, a atmosfera przy posiłkach zaczyna się robić napięta. 

 

Czujesz, że to o Was?

Z myślą o rodzicach takich jak Ty, postanowiłam stworzyć w Parentflixie ścieżkę „Jak pomóc niejadkowi?”. Potrzebowałam do tego przedsięwzięcia ekspertki – dietetyczki, która zna się na problemie wybiórczości pokarmowej i która w czasie szkoleń online na żywo czuje się jak ryba w wodzie. I wiesz co? Zorganizowałam rekrutację na to stanowisko. Tak poznałam mgr Magdalenę Ciężkowską, która po prostu mnie zachwyciła. Przez najbliższe pół roku przeprowadzi klubowiczów przez proces zwiększania różnorodności niejadkowego menu.

 

Czas zaopiekować się SWOIMI emocjami!

Macierzyństwo to nie tort kajmakowy. Smakuje różnie. Zdarzają się chwile, kiedy ogarnia Cię lęk? Smutek? Złość? Może nawet czasami mówisz sobie, że nie lubisz własnego dziecka. To niezwykle trudne emocje. I właśnie dlatego warto się im przyjrzeć. 

 

Czujesz, że to o Tobie?

Nie musisz przywdziewać zbroi bohaterki. Obserwuj to, co czujesz, przechodząc przez półroczną ścieżkę „Trudne emocje mamy” autorstwa znanej i cenionej ekspertki – magister psychologii, Joanny Frejus. Bądź bardziej świadoma swoich emocji. Czy ta ścieżka zastąpi terapię? Nie, ale może pomóc odkryć w sobie gotowość na pracę z terapeutą. Może też dać spokój i zrozumienie, skąd biorą się różne stany. 

 

Kurs na dwujęzyczność!

Cała naprzód! Pora rozwinąć żagle na naszym językowym dwumasztowcu! Coraz więcej osób zakłada dwukulturowe rodziny. Wielu z nas emigruje i wychowuje dzieci w innym kraju. To niezwykle ubogacające doświadczenia, choć czasami mogą przysporzyć niemałych kłopotów. 

 

Czujesz, że to o Was?

Ścieżka „Dziecko na drodze do dwujęzyczności” to kompas i szkolenie z nawigacji w jednym. W dodatku przygotowała je doświadczona ekspertka-praktyczka, mgr Anna Demirel, która tak jak Ty wychowuje swoje dzieci w dwóch językach, a w dodatku zawodowo zajmuje się wspieraniem dwu- i wielokulturowych rodzin. Podejdź do sprawy poważnie, by osiągnąć lepsze rezultaty. 

 

Seksualność – to więcej niż myślisz

Rozmowy o seksualności? Ale przecież to jeszcze nie ten etap! Skończy te 11, 12 lat, to się powie, że miesiączka, potem tam coś kiedyś o prezerwatywie, pigułkach, jakoś to będzie. 

Noo… nie do końca, bo seksualność to także nazywanie części ciała w czasie kąpania bobasa w wanience, wybór ubranek, zabawek, tłumaczenie, kto (i jakim cudem?!) jest w brzuchu cioci w ciąży. To także… brak zgody na kolejną łyżeczkę zupy i niechciane buziaki na „dzień dobry”. 

 

Przekonałam, że to o Was? 😉

Wiem, że nie wszystko jest intuicyjne i że czasem trudno nam się przyznać, że nie do końca wiemy, jak ugryźć temat. Teraz nie musisz już uciekać i odwlekać „na później”. Ścieżka Tosi z WdŻ dla Zaawansowanych poprowadzi Cię krok po kroku. Trudne pytania nie będą Ci straszne, a rzadko wymawiane słowa nie ugrzęzną Ci w gardle. 😉

 

Lepszy sen – więcej energii

Dziecko, do którego ciągle trzeba wstawać i dorosły, któremu trudno zasnąć – mieszanka wybuchowa. Prędzej czy później dochodzi do przeciążenia. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać do słuszności tego stwierdzenia. Sen – to chyba temat numer 1 wśród młodych rodziców. A gdy wraz z upływem miesięcy niewiele się zmienia, wsparcie staje się palącą potrzebą. 

 

Czujesz, że to o Was? 

W Parenflixie mam dla Ciebie megapakiet. WSZYSTKIE moje szkolenia o śnie dzieci i dorosłych w jednym miejscu. A do tego comiesięczne sesje Q&A na temat snu. Bierz, co chcesz, wszystko weź, co tylko mam! 😉 …i śpijcie dobrze!

 

Pst, a na dobry początek zapraszam Cię na darmowy webinar „Rytuał wieczorny od A do Z”. Wpadnij i poznaj lepiej mój styl. 

 

Co jeszcze?

Oprócz comiesięcznych szkoleń i sesji Q&A dostępnych w ramach każdej ze ścieżek wiedzowych mamy dla Ciebie dużo więcej. 

  • Ogromną mediatekę wcześniejszych szkoleń Wymagajace.pl i Parentflix – oglądaj (lub słuchaj! mamy wersje audio) bez limitów te, które odpowiadają na Twoje aktualne potrzeby. Pełną listę znajdziesz tutaj. 
  • Wspierającą społeczność. Dołączyło do nas już ponad 1000 osób. Możesz nawiązać kontakt z mamami takimi jak Ty na dedykowanej platformie.
  • Wsparcie techniczno-organizacyjne. O wszystkim Ci przypomnimy i poprowadzimy za rękę. Bogna czuwa nad każdą klubowiczką. <3
  • Wyjątkowy webinar polskiej guru empatycznej komunikacji – Magdaleny Boćko-Mysiorskiej, o tym jak mówić do dzieci, żeby zechciały nas posłuchać. Przyda się każdemu rodzicowi. 😉
  • Zniżkę -30% na nowe kursy online od Wymagające i darmową dostawą na książki od Wydawnictwa Wymagające.
  • Kurs online „Odpieluchowanie bez stresu”. Pomógł już tysiącom rodziców bezproblemowo odpieluchować dziecko. Członkowie Parentflixa otrzymują go za darmo!
  • Kurs pierwszej pomocy u dzieci i niemowlaków. Zakrztuszenie? Oparzenie? Zdarte kolano? Z profesjonalnym kursem pierwszej pomocy, wiesz, jak reagować. Wartość kursu na rynku to 2000 zł.
  • Wykłady gościnne co miesiąc, a wśród prelegentów takie gwiazdy w swoich dziedzinach, jak mgr farm. Marcin Korczyk (Pan Tabletka), mgr inż. Justyna Nater z „Dbaj o Wzrok”, czy dr Mira Rządzka (neurologopeda).

 

Poczuj wolność i pewność, którą daje Parentflix. Dołącz do 13 kwietnia.

 

Parentletter – newsletter dla świadomych rodziców. Zapisz się na listę i otrzymuj pełne wsparcia treści.

0 komentarzy

GRUPA DLA SPECJALISTÓW

BEZPŁATNY WYKŁAD

Wykład online „Gdy maluch urodzi się chory”

TEMATY

AKTUALNOŚCI

Kup dostęp do nowego szkolenia o śnie!

Książka, która dostarczy Ci wiedzy i zapewni spokojny start w macierzyństwo.