Dzień dobry, cześć!

Nazywam się Magdalena Komsta.

Z wykształcenia jestem psycholożką, pedagożką, promotorką karmienia piersią oraz doulą. Mieszkam na wsi między Tomaszowem Mazowieckim a Piotrkowem Trybunalskim, ale konsultuję także w Warszawie.

Dyplom obroniłam u psychoanalityczki, ukończyłam kurs terapii behawioralno-poznawczej dzieci i młodzieży, ale własne macierzyństwo z serii High Need otworzyło mnie na Rodzicielstwo Bliskości. Tą ścieżką obecnie podążam. Ukończyłam kurs “Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów” u największej polskiej propagatorki tego nurtu, Agnieszki Stein.

Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym oraz świeżoupieczonych rodziców, zwłaszcza wymagających dzieci. Od 2010 prowadzę i organizuję warsztaty oraz szkolenia dla rodziców i pedagogów. Oferuję warsztaty i konsultacje indywidualne.

Jestem redaktorką Kwartalnika Laktacyjnego oraz wolontariuszką Fundacji Promocji Karmienia Piersią.

Moderuję największą polską facebookową grupą o dzieciach wymagających High Need Baby Polska.

W lutym 2017 r. wystąpiłam w programie Pytanie na Śniadanie (TVP 2), opowiadając o wyzwaniach wiążących się z opieką nad HNB.

6 kwietnia 2017 r. w audycji HaloZET w Radio Zet opowiadałam o pracy douli, psychologa oraz doradcy laktacyjnego w kontekście okołoporodowym oraz o tym, na co warto zwrócić uwagę przed porodem:

W sierpniowym numerze (08/2017) miesięcznika “Mamo to ja” w cyklu “Mama taka jak ty” ukazał się wywiad ze mną pt. “Mama High Need Córki”.

A tak naprawdę ja dopiero się rozkręcam…

kontakt@wymagajace.pl