Chcesz porozmawiać o swoich  trudnościach związanych z opieką nad wymagającym dzieckiem? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, by lepiej spało lub mniej płakało, niepokoją Cię jego zachowania? Przygotowujesz się do narodzin dziecka albo jesteś już po porodzie i chciałabyś rozwiać swoje pierwsze macierzyńskie wątpliwości? Potrzebujesz wsparcia laktacyjnego? Myślisz o łagodnym zakończeniu karmienia piersią? Szukasz pomocy dopasowanej do sytuacji Twojej indywidualnej rodziny?

Nazywam się Magdalena Komsta i jestem:

  • psycholożką pracującą w duchu Rodzicielstwa Bliskości,
  • pedagożką,
  • promotorką karmienia piersią,
  • doulą.

Zapraszam na indywidualne konsultacje. Wspieram rodziców dzieci od urodzenia do 3 roku życia oraz kobiety lub pary spodziewające się dziecka.

Konsultacja psychologiczna dla rodziców oraz spotkanie laktacyjne składa się z wizyty domowej lub online (90 minut) oraz dwutygodniowego wsparcia mailowego lub telefonicznego.

Czas trwania spotkania doulowego jest ustalany indywidualnie.

Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Nie wyprowadzam dzieci młodszych niż 6-miesięczne z sypialni rodziców (z uwagi na zwiększone ryzyko śmierci łóżeczkowej), nie pomagam w całkowitym odstawianiu niemowląt do 12 m.ż. od nocnych karmień, ponieważ w tym wieku mleko nadal stanowi podstawę żywienia dziecka.

Biorę w swojej pracy pod uwagę potrzeby całej rodziny, także dziecka, z uwzględnieniem jego wieku i temperamentu. Nie jestem tzw. trenerką snu – choć pracuję z rodzinami, które poszukują łagodnego wsparcia w tworzeniu odpowiednich warunków do snu dla wszystkich domowników. Nie proponuję jednak szybkich rozwiązań okupionych płaczem dziecka, tylko łagodne metody, na których rezultaty trzeba chwilę zaczekać.

Wspieram zarówno mamy karmiące naturalnie, jak i karmiące mieszanką.

Najbliższe dostępne terminy konsultacji:
Warszawa – wizyty domowe:
  • 26 sierpnia
  • 9 września (Wilanów)

Konsultacje online:

  • 22 sierpnia godz. 14
  • 24 sierpnia godziny popołudniowe

Koszt konsultacji osobistych i online z dwutygodniowym wsparciem w sierpniu i wrześniu to 250 zł.

Umawianie konsultacji: kontakt@wymagajace.pl

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Zerknij TUTAJ