Poznaj pierwszą nową ekspertkę Parentflixa. A może już ją znasz?

wrz 12, 2021 | Eksperci Parentflixa, Parentflix | 4 Komentarze

Czy Parentflix znów będzie przyjmował nowe członkinie i członków tak, jak obiecywałam? To możliwe.

Czy możliwość dołączenia do Klubu pojawi się wkrótce? To wielce prawdopodobne.

Czy nowa formuła Klubu, ulepszona platforma, prostszy dostęp do treści będą w zasięgu ręki? Ciepło, ciepło, coraz cieplej…

Dziś przedstawię Ci dwie rzeczy: nową formułę Klubu opartą na ścieżkach wiedzowych od ekspertów oraz pierwszą z nowych ekspertek i jej ścieżkę! Do dzieła.

O co chodzi ze ścieżkami wiedzowymi?

Postanowiłam, że nowi eksperci, podczas dołączania do Klubu będą przygotowywali ścieżki wiedzowe. Każda ścieżka będzie składała się z 6 szkoleń na żywo, przeprowadzanych przez 6 kolejnych miesięcy. Dzięki temu ekspert przeprowadzi Cię przez proces dający fantastyczną dawkę wiedzy, serwowaną kawałek po kawałku, w uporządkowany sposób. Z takiej ścieżki wyjdziesz z poczuciem spełnienia, zmiany i z „poukładaną” głową. Spokojnie, czytaj dalej, a zrozumiesz o czym mówię!

Czy ścieżka to wszystko, co otrzymam od ekspertów?

Nie, każdy ekspert raz w miesiącu oprócz webinaru ze ścieżki, przeprowadzi sesję Q&A, na której odpowie na Twoje pytania oraz zaprosi Cię do dyskusji na Parentflixowej platformie społecznościowej.

No to co, zdradzić Ci kto będzie nową ekspertką, która wejdzie do Parentflixa już w październiku? 

Cześć! Tutaj Alicja Golonka. Być może znasz mnie już, na przykład z mojego Instagrama, na którym edukuję dietetyczne, uczę zapracowane mamy, jak zdrowo i prosto gotować oraz planuję posiłki.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskałam tytuł licencjata oraz Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym obroniłam tytuł magistra dietetyki na wydziale lekarskim. Jestem też właścicielką sieci Gabinetów Dietetycznych PROPORCJA i czynnie działam jako dietetyk kliniczny, który pomógł zmienić nawyki żywieniowe ponad 1000 podopiecznym. Obecnie przede wszystkim jestem mamą dwóch córek z małą różnicą wieku, żoną sportowca amatora i psią mamą rudego Boksera.

Nie mogę się doczekać Parentflixa i tego, co zaplanowałam dla Klubowiczek. Moją ścieżkę zaczynam już w październiku. Ale zamiast domysłów pozwól, że przedstawię Ci konkrety: moja ścieżka nosi tytuł „Jak zdrowo gotować dla całej rodziny” i jej ramach przygotowałam dla Ciebie takie oto szkolenia w miesiącach październik 2021 – marzec 2022:

1. październik 2021: Idziemy na zakupy – czyli jak wybierać dobre produkty spożywcze?

2. listopad 2021: Planowanie posiłków – od czego zacząć?

3. grudzień 2021: Co zawsze warto mieć w swojej kuchni, czyli ogarniamy domową spiżarnię.

4. styczeń 2022: Jak gotować jeden obiad dla całej rodziny i sprostać oczekiwaniom smakowym wszystkich domowników?

5. luty 2022: Jak gotować, aby nie marnować?

6. marzec 2022: Zdrowe gotowce.

 

Daj znać w komentarzu, jak podoba Ci się propozycja Alicji i wyczekuj kolejnego wpisu, w którym przedstawię Ci drugą ekspertkę!

 

4 komentarze

  1. Super propozycje,fantastycznie?? pozdrawiam

  2. Super! Bardzo ciekawie się zapowiada. Już nie mogę się doczekać szkoleń w ramach ścieżki Alicji 🙂

    • Super! A czy do spizarni i w gotowcach beda rekomendowane konkretne produkty/marki czy tylko informacja co warto i jak czytac sklady?

  3. Bardzo dobry pomysł z tymi ścieżkami!!! Logicznie, po kolei. Super , nie mogę się doczekać 1☺️

GRUPA DLA SPECJALISTÓW

BEZPŁATNY WYKŁAD

Wykład online „Gdy maluch urodzi się chory”

TEMATY

AKTUALNOŚCI

Kup dostęp do nowego szkolenia o śnie!

Książka, która dostarczy Ci wiedzy i zapewni spokojny start w macierzyństwo.