KONSULTACJE INDYWIDUALNE

UWAGA!

Konsultacje indywidualne są chwilowo zawieszone.

Konsultacje online w duchu Rodzicielstwa Bliskości czyli co musisz wiedzieć, aby zrozumieć swoje dziecko.

Z rodzicielstwem jest trochę tak, jak z nauką języka obcego. Na początku przepełnia nas ekscytacja i radość, jednak z czasem zdajemy sobie sprawę, że wcale tak łatwo nie będzie.

Wtedy też wiele osób decyduje się na lekcje z nauczycielem, który pokazuje jak poprawnie wymawiać poszczególne słowa, budować zdania i zdradza wskazówki dotyczące szybszego przyswajania materiału. Zrobi wszystko, aby pomóc uczniowi osiągnąć cel.

Z wychowaniem dziecka sprawa jest znacznie poważniejsza. Oczywiście można próbować szukać informacji w internecie, jednak ich natłok jest obecnie zbyt duży. Skąd można wiedzieć, czy postępujesz właściwie, skoro na każdej stronie internetowej znajdziesz coś innego na dany temat?

Najczęściej problemy biorą się z niewłaściwych interpretacji sygnałów, które dziecko wysyła. Dlatego warto mieć kogoś, kto przełoży je na zrozumiały dla dorosłego język i pomoże nawiązać silniejszą więź ze swoim maluchem.

Czy Ty też…

  • Zastanawiasz się, co możesz zrobić, by Twoje dziecko lepiej spało lub mniej płakało?
  • Chciałabyś dowiedzieć się, jakie są przyczyny niepokojącego zachowania dziecka?
  • Przygotowujesz się do narodzin dziecka albo jesteś już po porodzie i chcesz rozwiać swoje pierwsze macierzyńskie wątpliwości?
  • Potrzebujesz wsparcia laktacyjnego?
  • Myślisz o łagodnym zakończeniu karmienia piersią?
  • Szukasz pomocy dopasowanej do sytuacji Twojej indywidualnej rodziny?

Jeśli tak, to konsultacje online mogą okazać się czymś, co pozwoli Ci się pozbyć z Twojej głowy wątpliwości, aby w pełni cieszyć się rodzicielstwem.

Jak Ci pomogę?

Analiza Twojej obecnej sytuacji

Przedstawienie rozwiązania

Pomoc we wdrożeniu zaleceń

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji?

Podczas setek rozmów z młodymi matkami zauważyłam, że często są mocno zagubione. Z jednej strony chcą jak najlepiej dla swojego dziecka, a z drugiej nie mają pojęcia, gdzie szukać wartościowych informacji o jego rozwoju i wychowaniu. Szybko pojawia się uczucie zrezygnowania i frustracji.

Pozostali członkowie rodziny zazwyczaj również nie pomagają, bo każdy ma inny pomysł na to, jak powinno się z dzieckiem postępować i oczywiście „oni wiedzą najlepiej”.

Pojawiają się problemy ze zrozumieniem natury dziecka, co pociąga za sobą kolejne konsekwencje w postaci nietypowych reakcji malucha, nieprzespanych nocy, czy problemów z karmieniem.

Największą wartością konsultacji jest fakt, że „stanę obok” i bez emocji dokonam oceny Twojej sytuacji. Wspólnie poszukamy odpowiedniej strategii, która pomoże Ci lepiej zrozumieć swoje dziecko i rozwiązać trapiące Was problemy.

Zdaję sobie sprawę z tego, że na poszczególnych etapach wdrażania moich wskazówek mogą pojawić się problemy, a w Twojej głowie wiele pytań. Dlatego przez 14 dni po konsultacjach służę Ci pomocą i wsparciem przez maila.

 

Co zmieniają konsultacje?

Zyskasz znacznie więcej spokoju i nauczysz się analizować sygnały, które wysyła Ci dziecko — rozpoznasz potrzeby i poznasz strategie dopasowane do Twojej rodziny.

Nie proponuję szybkich rozwiązań okupionych płaczem dziecka. Stawiam wyłącznie na łagodne metody, na których rezultaty trzeba nieco poczekać. Za to dają trwalsze efekty i sprzyjają budowaniu mocniejszych więzi pomiędzy dzieckiem, a jego rodzicami.

 

 

Nazywam się Magdalena Komsta i jestem jestem psycholożką, pedagożką, promotorką karmienia piersią i doulą. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

W swojej pracy biorę pod uwagę potrzeby całej rodziny oraz dziecka, z uwzględnieniem jego wieku i temperamentu. Nie jestem tzw. trenerką snu – choć pracuję z rodzinami, które poszukują łagodnego wsparcia w tworzeniu odpowiednich warunków do snu dla wszystkich domowników.

Więcej na mój temat przeczytasz TUTAJ.

Czujesz, że to coś dla Ciebie?

Konsultacje ze mną nie należą do najtańszych, ale zamiast testować po kolei niesprawdzone „mądrości” znalezione w sieci, ja pomogę Ci szybko wyciągnąć odpowiednie wnioski i wdrożyć rozwiązania, które zostały przetestowane przez setki rodziców. Wydasz pieniądze, ale za to oszczędzisz sobie nerwy i swój czas, który możesz spędzić z dzieckiem lub na chwili wytchnienia.

Nie zostawię Cię z tym samej i w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości możesz do mnie napisać maila, a chętnie pomogę w ramach 14 dni wsparcia po konsultacjach.  

Zerknij poniżej, aby wybrać dogodny termin i godzinę naszych konsultacji. Wskaż również najwygodniejsze dla Ciebie medium przez które możemy się skontaktować: Facebook Messenger, Skype lub telefon.

Konsultacje Rodzicielstwo Bliskości

1. Szczegółowa analiza Twojej obecnej sytuacji, abym mogła zrozumieć potrzeby Twojej Rodziny i znaleźć punkt odniesienia do wprowadzania zmian.

2. Pomogę Ci jeszcze lepiej zrozumieć dziecko oraz nawiązać z nim trwałą relację opartą na bliskości i zaufaniu.

3. Będę wspierać we wdrożeniu wskazówek za sprawą 14 dni wsparcia mailowego od momentu naszej rozmowy.

4. Otrzymasz propozycje konkretnych strategii dopasowanych do Twojej indywidualnej sytuacji i Twoich celów.

KONSULTACJE ZOSTAŁY ZAWIESZONE!

Jeśli potrzebujesz usystematyzowanej wiedzy o przyczynach pobudek dzieci, zerknij na moje szkolenie online: