Konsultacje indywidualne2018-08-20T12:53:18+00:00

Chcesz porozmawiać o swoich  trudnościach związanych z opieką nad wymagającym dzieckiem? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, by lepiej spało lub mniej płakało, niepokoją Cię jego zachowania? Przygotowujesz się do narodzin dziecka albo jesteś już po porodzie i chciałabyś rozwiać swoje pierwsze macierzyńskie wątpliwości? Potrzebujesz wsparcia laktacyjnego? Myślisz o łagodnym zakończeniu karmienia piersią? Szukasz pomocy dopasowanej do sytuacji Twojej indywidualnej rodziny?

Nazywam się Magdalena Komsta i jestem:

  • psycholożką pracującą w duchu Rodzicielstwa Bliskości,
  • pedagożką,
  • promotorką karmienia piersią,
  • doulą.

Zapraszam na indywidualne konsultacje. Wspieram rodziców dzieci od urodzenia do 6 roku życia oraz kobiety lub pary spodziewające się dziecka.

Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Nie rekomenduję przenoszenia dzieci młodszych niż 6-miesięczne do własnej sypialni (z uwagi na zwiększone ryzyko śmierci łóżeczkowej) ani  całkowitego odstawiania niemowląt do 12 m.ż. od nocnych karmień.

Biorę w swojej pracy pod uwagę potrzeby całej rodziny, także dziecka, z uwzględnieniem jego wieku i temperamentu. Nie jestem tzw. trenerką snu – choć pracuję z rodzinami, które poszukują łagodnego wsparcia w tworzeniu odpowiednich warunków do snu dla wszystkich domowników. Nie proponuję jednak szybkich rozwiązań okupionych płaczem dziecka, tylko łagodne metody, na których rezultaty trzeba chwilę zaczekać.

Wspieram zarówno mamy karmiące naturalnie, jak i karmiące mieszanką.

Konsultuję online (Facebook Messenger, Skype lub telefon):

Koszt 90-minutowej konsultacji z 2-tygodniowym wsparciem email to 280 zł.

  • 11 września godz. 16.00
  • 18 września godz. 10.00
  • 18 września godz. 11.30

Proszę o maila: kontakt@wymagajace.pl