Nadeszło nowe! W styczniu 2021 roku wystartował pierwszy w Polsce klub online dla rodziców – coś w stylu rodzicielskiego Netflixa w wersji premium.

Po pierwsze, są w nim dostępne wszystkie moje szkolenia online na temat snu, karmienia i rozwoju małych dzieci – a jest ich już kilkanaście. Od razu po zakupie możesz je więc obejrzeć w dowolnym momencie i tyle razy, ile zechcesz.

Po drugie – i to jest serce klubu – już od 2 lutego będą się w nim pojawiać cyklicznie webinary i sesje pytań i odpowiedzi od topowych ekspertów z dziedziny zdrowia i rozwoju dzieci. Wiem, że aktualnie mnóstwo osób wypowiada się na dziecięce tematy w internecie. Nie wiadomo, kogo słuchać i komu zaufać. Dlatego, korzystając ze swojego doświadczenia i znajomości, zaprosiłam do współpracy przy tworzeniu treści dla Klubowiczów i Klubowiczek 7 wyśmienitych profesjonalistów, którzy co miesiąc będą prowadzili tematyczne webinary oraz transmisje live. Każdego miesiąca będzie się więc pojawiało niemal 20 merytorycznych filmów dla rodziców z dziedziny pediatrii, psychologii, logopedii i dietetyki. Będzie można zadawać pytania nie tylko w trakcie live’ów, ale będziemy je zbierać także przed transmisjami. Ja też będę prowadzić w Klubie zamknięte webinary – na temat snu – oraz cykle live’ów – nie tylko o dzieciach. W końcu świat rodziców kręci się nie tylko wokół dzieciaków i fajnie mieć swoje życie 😉

Sam Klub rozwija też zamkniętą internetową społeczność  – gdzie możemy ze sobą dyskutować i zbierać komentarze odnośnie tematyki, jaką chcielibyście poruszyć w kolejnych miesiącach w webinarach i live’ach. Klub będzie rósł tak, jak jego społeczność zagłosuje.

 

Nabór do pierwszej edycji klubu jest już zamknięty, ale zachęcam Cię do zapisania się na niezobowiązującą listę zainteresowanych. Kolejny nabór rusza w czerwcu 2021 a dzięki liście, jako pierwsza_y dowiedziesz się o planowanym starcie oraz otrzymasz informacje o ekspertach, szkoleniach, zniżkach i bonusach!

ZAPISUJĘ SIĘ!