Nadchodzi nowe! W styczniu 2021 roku wystartuje pierwszy w Polsce klub online dla rodziców – coś w stylu rodzicielskiego Netflixa w wersji premium.

Po pierwsze, będą w nim dostępne wszystkie moje szkolenia online na temat snu, karmienia i rozwoju małych dzieci – a jest ich już kilkanaście. Będziesz mogła je więc obejrzeć w dowolnym momencie i tyle razy, ile zechcesz.

Po drugie – i to jest serce klubu – będą się w nim pojawiać cyklicznie webinary i sesje pytań i odpowiedzi od topowych ekspertów z dziedziny zdrowia i rozwoju dzieci. Wiem, że aktualnie mnóstwo osób wypowiada się na dziecięce tematy w internecie. Nie wiadomo, kogo słuchać i komu zaufać. Dlatego, korzystając ze swojego doświadczenia i znajomości, zaprosiłam do współpracy przy tworzeniu treści dla Klubowiczów i Klubowiczek 7 wyśmienitych profesjonalistów, którzy co miesiąc będą prowadzili tematyczne webinary oraz transmisje live. Każdego miesiąca będzie się więc pojawiało niemal 20 merytorycznych filmów dla rodziców z dziedziny pediatrii, psychologii, logopedii i dietetyki. Będzie można zadawać pytania nie tylko w trakcie live’ów, ale będziemy je zbierać także przed transmisjami. Ja też będę prowadzić w Klubie zamknięte webinary – na temat snu – oraz cykle live’ów – nie tylko o dzieciach. W końcu świat rodziców kręci się nie tylko wokół dzieciaków i fajnie mieć swoje życie 😉

Sam Klub będzie też rozwijał zamkniętą internetową społeczność  – dogrywamy jeszcze szczegóły, ale prawdopodobnie spotkamy się w specjalnej aplikacji, gdzie będziemy mogli ze sobą dyskutować i zbierać komentarze odnośnie tematyki, jaką chcielibyście poruszyć w kolejnych miesiącach w webinarach i live’ach. Klub będzie rósł tak, jak jego społeczność zagłosuje.

Więcej informacji poznasz wkrótce, ale mogę Ci już zdradzić, że…. w pierwszej edycji miesięczny koszt uczestnictwa w Klubie będzie niższy niż cena mojego pojedynczego szkolenia online. Serio, będzie za pół darmo, ale co mi tam 😉

Jeśli więc nie chcesz przegapić startu Klubu, zapisz się na specjalną listę oczekujących. Będziesz jako pierwsza_y otrzymywać nie tylko informacje o samym Klubie, ale także:

  • raz w tygodniu (nie częściej) wyślę Ci maila z linkami do artykułów, filmów i podcastów o zdrowiu i rozwoju dzieci autorstwa naszych ekspertów;
  • jako pierwsza_y otrzymasz informację o transmisjach- wywiadach live z ekspertami (startujemy od 29. grudnia!);
  • prześlę Ci dostęp do dwudniowej darmowej konferencji dla rodziców pod koniec stycznia;
  • będziesz mieć wpływ na to, jak klub będzie wyglądał (jeśli zgodzisz się odpowiedzieć na kilka pytań za jakiś czas). Twoje zdanie jest dla mnie istotne.
Zapisz się na listę zainteresowanych i czekaj na środowe maile ode mnie!