Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Webinar „Odpieluchowanie bez stresu”
(obecność na żywo 24.04.2020 godz. 21.00 + nagranie webinaru, które dostajesz na zawsze)

WIĘCEJ O WEBINARZE!

Z pierwszej edycji szkolenia skorzystało dotychczas ponad 1500 osób!

Podczas webinaru (szkolenia online) “Odpieluchowanie bez stresu” dowiesz się:
po czym poznać, że dziecko jest gotowe na odpieluchowanie – opowiem Ci o oznakach gotowości fizycznej i emocjonalnej na rozpoczęcie nauki korzystania z nocnika;
jak przygotować dziecko, siebie i dom do tego procesu;
kiedy zacząć odpieluchowanie – jak wybrać dobry moment na “dzień zero” i dlaczego to tak istotne, żebyś to Ty była wtedy obecna;
od czego zacząć odpieluchowanie – co robić pierwszego dnia odpieluchowania, a do trzeciego. W samych konkretach powiem Ci, jak ubrać dziecko na początku, kiedy (i jakie) założyć mu majtki, gdzie trzymać nocnik i jak reagować na wpadki;
jak wygląda nocne odpieluchowanie;
jak reagować na ewentualne trudności w procesie odpieluchowania.

Na czym polega webinar?
Webinar to spotkanie (szkolenie) online, podczas którego uczestnicy słuchają prowadzącej i obserwują prezentację, a mogą miedzy sobą i z prowadzącą wymieniać się komentarzami oraz zadawać pytania na czacie. Potrzebny jest tylko komputer lub smatfon i połączenie z Internetem.

Kiedy?
24 kwietnia 2020 (piątek) godz. 21.00-23.00

UWAGA: nie musisz być na żywo! Nagranie webinaru otrzymasz na zawsze w sobotę 25 kwietnia o 10.00

Gdzie?
online – link do webinaru otrzymasz na kilka dni przed spotkaniem

Bilety:
49 zł

Prowadząca:
Magdalena Komsta – z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką poznawczo-behawioralną bezsenności, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL, doulą oraz instruktorką szkoły rodzenia. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości, łącząc wiedzę z zakresu teorii więzi z terapią poznawczo-behawioralną.
Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym, matki karmiące piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci do lat trzech, zwłaszcza tych najbardziej wymagających.
Od 2016 roku tworzę bloga Wymagajace.pl. Moją działalność w Internecie obserwują setki tysięcy osób. Prowadzę warsztaty, konsultacje indywidualne (w Akademii Pawła Zawitkowskiego oraz online), grupę wsparcia dla mam oraz szkolenia i kursy online. Szkolę również profesjonalistów.
Regularnie występuję w mediach lub udzielam eksperckich wypowiedzi. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz magazynie „Dziecko & Psychologia”. Jako konsultantka merytoryczna współpracowałam m.in. z BBC i Wydawnictwem Agora.