Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

https://szkolenia.wymagajace.pl/samoregulacja

 

Sprzedaż najnowszego kursu online dla rodziców „Złość dziecka i rodzica. Self- regulation w praktyce” trwa od 25 do 31 marca 2021.

Jeśli jesteś rodzicem i:

  • twoje dziecko niespodziewanie zaczyna gryźć, bić i złościć się i nie wiesz jak wtedy zareagować,
  • zastanawiasz się co można zrobić żeby wesprzeć dziecko, kiedy pojawia się silna złość,
  • chcesz uczyć swoje dziecko regulacji emocji, ale nie wiesz jak się do tego zabrać,
  • czasem zalewa Cię fala złości i nie wiesz co wtedy robić, żeby odzyskać równowagę

to kurs „Złość dziecka i rodzica. Self- regulation w praktyce” jest właśnie dla Ciebie!

 

DLACZEGO TEN KURS JEST WYJĄTKOWY?

📌 Poruszy temat dziecięcej i rodzicielskiej złości jednocześnie

Większość szkoleń na rynku skupia się na złości dziecka lub rodzica. Nasze szkolenie pozwoli Ci przyjrzeć się złości w relacji rodzic-dziecko.

📌 Jest wypakowany wiedzą i technikami regulacji emocji od wykwalifikowanej ekspertki

Kurs poprowadzi dr psychologii z wieloletnim praktycznym doświadczeniem, nauczycielka akademicka i specjalistka w dziedzinie regulacji emocji.

📌 Temat złości zostanie omówiony w wyczerpujący i wszechstronny sposób

Podczas kursu dowiesz się nie tylko jak obchodzić się ze złością, ale również czego nie robić i dlaczego niektóre strategie radzenia sobie z trudnymi emocjami nie działają.

📌 Kurs wyposaży Ciebie i Twoje dziecko w konkretne metody regulacji złości

To nie będzie kolejne szkolenie w formie rozważań nad tematyką złości – nauczysz się konkretnych umiejętności regulacji emocji i dowiesz się jak nauczyć ich dziecko.

 

Z CZEGO SKŁADA SIĘ TEN KURS?

💡 Kurs rusza 31 marca i ma formę 6 lekcji oraz jednej sesji pytań i odpowiedzi na żywo z prowadzącą.

💡 Lekcje będziesz otrzymywać co kilka dni, od 31 marca do końca kwietnia. Będziesz mieć czas, aby na spokojnie przerobić każdą lekcję i na koniec rozwiać ewentualne wątpliwości podczas Q&A w maju. (Kurs możesz też przerobić w swoim tempie. Wszystko będzie dla Ciebie dostępne przez rok. Wideo możesz odtwarzać dowolną ilość razy)

💡 Każda lekcja będzie dla Ciebie jednym krokiem w kierunku konstruktywnej regulacji złości. Będzie zawierała treść merytoryczną, ale także karty pracy oraz quiz na koniec. Dodatkowe materiały zostały stworzone tak, aby pomóc Ci uporządkować i przepracować wiedzę na własnym „podwórku”, zanim przejdziesz do kolejnej lekcji.

💡 Jeśli pojawią się u Ciebie podczas kursu pytania lub wątpliwości, zawsze będziesz mogła je zebrać i zadać podczas sesji pytań i odpowiedzi przeprowadzanej na żywo w maju.

 

Kurs ma jeden cel: ma być dla Ciebie i Twojego dziecka wsparciem i narzędziem w rozumieniu i regulacji Waszej złości – dlatego przeprowadzi je ekspertka w dziedzinie regulacji emocji: dr Jagoda Sikora, certyfikowana falicytatorka metody Self-Reg.

 

AUTORKA KURSU: dr Jagoda Sikora

Moje naukowe zainteresowania koncentrują się w około macierzyństwa i psychologii rozwojowej. Uwielbiam swoją pracę i z chęcią wspieram dzieci i rodziców w radzeniu sobie z wyzwaniami, które stają na ich drodze. Szczególnie bliski jest mi temat regulacji emocji. Posiadam doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywałam i ciągle zdobywam pracując z dziećmi i młodzieżą między innymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dziennego. Pracuję na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Psychologii na stanowisku adiunkta oraz prowadzę szkolenia dla specjalistów i rodziców. Przeprowadziłam ponad 1000 godzin szkoleń i zajęć dydaktycznych. Ukończyłam dwa poziomy szkolenia certyfikacyjnego z podejścia Self-Reg (metody samoregulacji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR. Odbyłam liczne szkolenia w zakresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie jestem żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują mnie do rozwoju.

 

ORGANIZATORKA KURSU: mgr Magdalena Komsta

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula. Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu. Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju. Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z rodzicami swoją wiedzą.

 

Na kurs można się zapisać tylko raz w tym roku, w dniach 25-31 marca.

Nie przegap i zapisz się na kurs!