Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Start sprzedaży biletów na II edycję szkolenia „Objawy psychosomatyczne u dzieci i młodzieży”

20 września @ 21:00 - 3 października @ 23:59

269,00zł

 

START SPRZEDAŻY BILETÓW 20.09.2021r. g. 21.00
Zapraszamy serdecznie do zapisu na listę zainteresowanych szkoleniem online „Objawy psychosomatyczne u dzieci i młodzieży”, które rozpocznie się w drugiej połowie września.

Link do zapisu: https://psychosomatyka.specjalisci06.pl/

Cel szkolenia:
Głównym celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę praktyczną na temat objawów psychosomatycznych u dzieci. Podczas szkolenia uczestnicy przeanalizują objawy, które najczęściej mają silny związek z funkcjonowaniem psychicznym, w szczególności: bóle brzucha, bóle głowy, zaparcia, biegunki, nudności i moczenie się.

W trakcie szkolenia przedstawiony zostanie mechanizm zaburzeń psychosomatycznych i somatyzacji, a także mechanizm zaburzeń pozorowanych i symulacji. Na podstawie praktycznych przykładów uczestnicy szkolenia dowiedzą się, na co zwrócić uwagę w trakcie prowadzenia wywiadu diagnostycznego i diagnozy różnicowej oraz jakie narzędzia są pomocne w diagnostyce. Omówione zostaną maski somatyczne dla zaburzeń afektywnych i lękowych oraz zostanie szczegółowo określone, jakie formułować zalecenia dla rodziców i opiekunów, jak prowadzić psychoedukację, a także jak ukierunkować pracę terapeutyczną.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych, by być na bieżąco: https://psychosomatyka.specjalisci06.pl/

Autorka szkolenia, dr Jagoda Sikora:
Psycholog dziecięcy w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży oraz doktor psychologii. Uwielbia swoją pracę i z chęcią wspiera dzieci i rodziców w radzeniu sobie z wyzwaniami, które stają na ich drodze. Posiada doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywała, pracując z dziećmi i młodzieżą między innymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dziennego. Pracuje na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Psychologii na stanowisku adiunkta.
Ukończyła dwa poziomy szkolenia certyfikacyjnego z podejścia Self-Reg (metody samoregulacji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR. Odbyła liczne szkolenia z zakresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie jest żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują ją do rozwoju.

Organizatorka szkolenia, mgr Magdalena Komsta:
Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności CBT-I, certyfikowana specjalistka medycyny stylu życia – IBLM Diplomate. Autorka bloga dla rodziców małych dzieci Wymagajace.pl, pierwszego klubu online dla świadomych matek i ojców Parentflix.pl oraz kanału na Youtube Pani Od Snu. Założycielka Wydawnictwa Wymagające i współautorka książki Rozszerzanie diety niemowląt – kompleksowego poradnika dla rodziców rozszerzających dietę dzieci napisanego z perspektywy psychologicznej oraz dietetycznej.
Animatorka środowiska profesjonalistów pracujących z małymi dziećmi – twórczyni facebookowej grupy, organizatorka spotkań, szkoleń oraz konferencji pod marką Specjaliści 0-6.
Jej misją jest dostarczanie polskim specjalistom pracującym z małymi dziećmi i ich rodzinami materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju.

https://psychosomatyka.specjalisci06.pl/

 

Szczegóły

Start:
20 września @ 21:00
Koniec:
3 października @ 23:59
Koszt:
269,00zł
Strona internetowa:
https://psychosomatyka.specjalisci06.pl/

Organizatorzy

Wymagajace.pl
Dr Jagoda Sikora

Miejsce

ONLINE