Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy was na warsztaty w duchu rodzicielstwa bliskości o śnie dziecka – Śpij wreszcie, maluchu – dla rodziców dzieci od 9 miesiąca życia do 3 lat.

Omówimy szczegółowo:
● Jak NAPRAWDĘ śpią małe dzieci i dlaczego się budzą?
● Jak poprawić ich sen nocny?
● Gdzie może spać małe dziecko?
● Rytuał przed snem
● Nocne posiłki – czy, kiedy i jak je zakończyć? Odstawienie karmień nocnych piersią i butelką
● Kilka słów o drzemkach i planie dnia
● Wasze pytania i wątpliwości.

Po warsztatach prowadząca będzie obecna w zamkniętej grupie na Facebooku dostępnej wyłącznie dla uczestników warsztatów.

Dla kogo: rodzice dzieci od 9 miesiąca życia do 3 roku życia.

Czas trwania: 3 godziny

Można przyjść z dzieckiem, a można rozkoszować się chwilą samotności i zostawić je w domu z innym dorosłym 😉

Prowadząca:
Magdalena Komsta – jestem psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL oraz doulą. Prowadzę bloga Wymagajace.pl. Publikuję swoje teksty także w magazynie „Dziecko i Psychologia” oraz „Kwartalniku Laktacyjnym”. Dla Wydawnictwa Agora przygotowałam konsultację merytoryczną książki „Spokojny sen” Sarah Ockwell-Smith. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty stacjonarne, kursy online, grupy wsparcia laktacyjnego oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 3 roku życia oraz parom spodziewającym się dziecka. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Inwestycja w warsztat to 100 zł od osoby. Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie wejścia na warsztat. Zapisy w wiadomości na Facebooku lub na klubokawiarniaptaszyna@gmail.com

Do zobaczenia w Ptaszynie!