Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Parentflix – klub online dla rodziców jest ponownie otwarty. Dołącz do 14 października!

4 października @ 20:00 - 14 października @ 23:30

279PLN

Klub wraca w nowej formie – lepszej niż kiedykolwiek.

Ostatnimi miesiącami, wraz z moim teamem wprowadziłam szereg ulepszeń, nowe bonusy, zaprosiłam nowych gości, unowocześniłyśmy platformę, dodałyśmy podkasty do szkoleń video. Takiego klubu jeszcze nie było i pilnie pracujemy, aby stał się wsparciem dla wszystkich polskich rodziców.

Dlaczego właśnie teraz warto dołączyć do Parentflixa?

1. Ścieżki wiedzowe.

6 ekspertek Parentflixa (w tym 4 nowe) poprowadzi od października do marca 2022 swoje ścieżki wiedzowe. Po 6 szkoleń, sesji Q&A i dyskusji na naszym forum – Circle. A będą to:

  1. lek. Joanna Leśnik – Zdrowe dziecko 0–6
  2. mgr Karla Orban – Bliskie relacje w rodzinie
  3. dr Jagoda Sikora – Psychologia rozwojowa 0–6
  4. dr Joanna Kołak – Dziecko w świecie mediów, technologii i Internetu
  5. mgr Alicja Golonka – Jak zdrowo gotować dla całej rodziny?
  6. lic. rat. med. Adrianna Cienkusz – Kurs pierwszej pomocy u dzieci i niemowlaków.

Ścieżki to system, w którym będziesz miała poczucie, że naprawdę uczysz się czegoś z ekspertkami, przechodzisz proces i konsekwentnie nabywasz nową wiedzę!

2. Baza wiedzy

W mojej bazie jest już 109 webinarów, szkoleń online i wykładów online dla rodziców dzieci 0-6. Dzięki lupce w sekundy znajdziesz to, czego potrzebujesz. Łączna wartość materiałów to 10 791 złPobierz ten PDF i sprawdź, jakie dokładnie materiały Ci oferuję. W bazie wiedzy klubu są dostępne wszystkie moje szkolenia online na temat snu, karmienia i rozwoju małych dzieci. Od razu po zakupie możesz je więc obejrzeć w dowolnym momencie i tyle razy, ile zechcesz.

3. Wykłady gościnne

Celujemy w jeden wykład co miesiąc.

• październik: Marcin Węgrzynek z Tyłem.pl – Jak wybrać bezpieczny fotelik, czyli firma, kolor i testy to nie wszystko

• listopad: mgr Aleksandra Jastrzębowska-Jasińska – Moje dziecko się jąka. Co robić?

• grudzień: lek. dent. Olga Iluk – Profilaktyka i leczenie stomatologiczne dzieci

4. Komstansy

16 szkoleń online ode mnie zadedykowanych rodzicom. Dzięki nim zadbasz o swoje zdrowie, dobre samopoczucie, zaopiekujesz się sobą. Wiemy, że nie samym dzieckiem żyje matka!

5. Kurs „Odpieluchowanie bez stresu”…

…który pomógł już tysiącom rodziców bezproblemowo odpieluchować dziecko. Wartość: 129 zł. Członkowie Parentflixa otrzymują go za darmo!

6. Cotygodniowa prasówka

Dostęp do kanału, na którym podsyłam Ci najlepsze, najciekawsze, wyselekcjonowane przeze mnie artykuły dla rodziców. Lubisz poczytać? No problem!

7. Szkolenie „Moje dziecko późno chodzi spać”

Hitowe szkolenie, niedostępne już publicznie do zakupu. Znajdziesz je jedynie w Parentflixie.

8. Zniżki, darmowa dostawa

Otrzymujesz stałą zniżkę na nowe kursy online od Wymagające, a także darmową dostawę na zawsze od Wydawnictwa Wymagające.

9. Społeczność

Zamknięta społeczność dla członków. Nie wpuszczamy do niej nikogo z zewnątrz. Znajdziesz w niej bazę wiedzy, spotkasz ekspertów klubu i nawiążesz relacje z rodzicami, którzy wspierają się nawzajem na co dzień.

10. Newsletter

Co poniedziałek e-mail wskakuje do Twojej skrzynki. Masz w nim wszystko: rozkład jazdy na nadchodzący tydzień, ważne informacje, grafik spotkań wraz z linkami. Jesteś na bieżąco, łatwo odnajdujesz się w klubie i wybierasz interesujące Cię aktywności.

11. Pani od Snu

Jestem jedną z czołowych polskich ekspertek w temacie snu. W tej strefie udostępniam Ci wszystkie moje szkolenia na tematy związane ze snem.

Cena tego wszystkiego?

Jak wspominałam, sama baza wiedzy jest obecnie warta 10 791 zł. Jeśli dodam do tego kursy, m.in. Odpieluchowanie za 129 zł i ścieżki wiedzowe ekspertek o wartości 1782 zł/miesiąc… wyjdzie z tego naprawdę ogromna suma! Aż samej ciężko mi uwierzyć! A ja udostępniam Ci ten cały pakiet za ułamek tej kwoty, dosłownie za równowartość 3 pieluszek dziennie!

Mam nadzieję, do zobaczenia w Parentflixie!

Szczegóły

Start:
4 października @ 20:00
Koniec:
14 października @ 23:30
Koszt:
279PLN
Strona internetowa:
https://www.parentflix.pl/

Miejsce wydarzenia

ONLINE

Organizator

Wymagajace.pl