Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Jeśli jesteś mamą, która zastanawia się:

* czy Twoje dziecko nadal powinno być karmione piersią na żądanie;

* czy leczenie, diagnostyka, powrót do pracy, wyjazdy, adaptacja do żłobka, kolejna ciąża oznaczają konieczność odstawienia dziecka od piersi;

* czy zakończenie karmienia sprawi, że będziesz bardziej wypoczęta, a Twoje dziecko przestanie się budzić w nocy;

* jak zmniejszyć liczbę karmień w ciągu dnia;

* kiedy i jak w łagodny sposób odstawić nocne karmienia;

* jak poradzić sobie z emocjami po podjęciu decyzji o końcu „drogi mlecznej”;

* jak wspierać dziecko w zmianach;

to ten warsztat jest dla Ciebie.

Porozmawiamy wspólnie o tym, kiedy, po co i jak w duchu Rodzicielstwa Bliskości odstawić dziecko od piersi, aby wiązało się to u niego z jak najmniejszym stresem.

Po warsztatach Magdalena będzie też obecna w zamkniętej grupie na Facebooku dostępnej wyłącznie dla uczestników warsztatów.

Ze względu na tematykę warsztatu zapraszam same mamy – bez dzieci. To będzie czas tylko dla nas.

Prowadząca: Magdalena Komsta – jestem psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL oraz doulą . Prowadzę bloga www.wymagajace.pl. Publikuję swoje teksty także w magazynie „Dziecko i Psychologia” oraz „Kwartalniku Laktacyjnym”. Dla Wydawnictwa Agora przygotowałam konsultację merytoryczną książki „Spokojny sen” Sarah Ockwell-Smith. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty stacjonarne, kursy online, grupy wsparcia laktacyjnego oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 3 roku życia oraz parom spodziewającym się dziecka. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości. Swoją córkę karmiłam 25 miesięcy. W procesie odstawiania dziecka od piersi wspierałam podczas warsztatów i konsultacji ponad 600 mam.

Czas trwania warsztatu: 4 godziny zegarowe.

Liczba uczestników: do 12 osób

cena: 100 zł/osoba

Ważne: Dla każdego uczestnika, który zdecyduje się również na udział w warsztacie: „Odpieluchowanie bez stresu” cena za dwa warsztaty to 160 zł zamiast 200 zł.

Zapisy:
https://communitas.com.pl/wydarzenie/jak-lagodnie-zakonczyc-karmienie-piersia/

photo design by freepik