Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konkurs PrzyPINka dla mamy

30 sierpnia @ 09:00 - 6 września @ 20:59

KONKURS!

Do wygrania 2 nagrody o wartości 850 zł każda i 2 nagrody o wartości 250 zł! 

Od wielu miesięcy Wydawnictwo Wymagające pracuje nad książką, której nie ma jeszcze na polskim rynku. W listopadzie jego nakładem ukaże się książka: „Czwarty trymestr”. Będzie to poradnik dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam, które potrzebują wsparcia w pierwszych trzech miesiącach po porodzie.

Bycie mamą – to wyzwanie samo w sobie. Często zdarza się, że po porodzie świeżo upieczone mamy, zamiast wsparcia, otrzymują… dobre rady, o które wcale nie prosiły.

Zdaję sobie sprawę z tego, że te rady wynikają z troski, ale z doświadczenia wiem, że mają one odwrotny skutek. Sama pamiętam, jak zagubiona czułam się w tym czasie i najbardziej potrzebowałam po prostu wsparcia, konkretnych rozwiązań i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. 

Mamy dla Was konkurs! Napisz krótkie hasło (max. 2-3 słowa), które wesprą i podniosą na duchu świeżo upieczoną mamę, takie jak np. „Jesteś wystarczająca”.

Hasło musi być bardzo krótkie, bo znajdzie się na przypinkach, które młode mamy będą mogły z dumą nosić przy plecaku, torebce czy na bluzce.

Zgłoś hasło w Formularzu Google (KLIK!) od 30 sierpnia, od 9.00, do 6 września 2021 r., do godz. 20:59.

Nagrodą główną w konkursie jest zestaw: książka „Czwarty trymestr” i powiązane z nią gadżety oraz dostęp do klubu Parentflix na okres 6 miesięcy (łączna wartość około: 850 PLN). Przewidujemy również 2 nagrody II: książka „Czwarty trymestr” i powiązane z nią gadżety oraz nielimitowany czasowo dostępu do dwóch wybranych szkoleń z oferty zamieszczonej pod adresem: https://www.wymagajace.pl/sklep/ (o wartości 77 złotych każdy).

Do dzieła!

Szczegóły

Start:
30 sierpnia @ 09:00
Koniec:
6 września @ 20:59
Strona internetowa:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScndiUtA714l1NNnwyTDyH0YQYiBZDrrTBUpryGtRclvTestw/viewform

Miejsce

ONLINE

Organizator

Wymagajace.pl