Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy was na warsztaty w duchu rodzicielstwa bliskości o łagodnym zakończeniu kp – dla mam dzieci w każdym wieku.

Omówimy szczegółowo:
– Czy Twoje dziecko nadal powinno być karmione piersią na żądanie?
– Czy leczenie, diagnostyka, powrót do pracy, wyjazdy, adaptacja do żłobka, kolejna ciąża oznaczają konieczność odstawienia dziecka od piersi?
– Czy zakończenie karmienia sprawi, że będziesz bardziej wypoczęta, a Twoje dziecko przestanie się budzić w nocy?
– Jak zmniejszyć liczbę karmień w ciągu dnia?
– Kiedy i jak w łagodny sposób odstawić nocne karmienia?
– Jak poradzić sobie z emocjami po podjęciu decyzji o końcu „drogi mlecznej”?
– Jak wspierać dziecko w zmianach?

Po warsztatach prowadząca będzie obecna w zamkniętej grupie na Facebooku dostępnej wyłącznie dla uczestników warsztatów.
Ze względu na tematykę warsztatu, zapraszamy wyłącznie kobiety.

Czas trwania: 3,5 godziny

Prowadząca:
Magdalena Komsta – jestem psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL oraz doulą. Prowadzę bloga Wymagajace.pl. Publikuję swoje teksty także w magazynie „Dziecko i Psychologia” oraz „Kwartalniku Laktacyjnym”. Dla Wydawnictwa Agora przygotowałam konsultację merytoryczną książki „Spokojny sen” Sarah Ockwell-Smith. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty stacjonarne, kursy online, grupy wsparcia laktacyjnego oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 3 roku życia oraz parom spodziewającym się dziecka. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Inwestycja w warsztat to 100 zł od osoby. Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie wejścia na warsztat. Zapisy w wiadomości na Facebooku lub na klubokawiarniaptaszyna@gmail.com

Do zobaczenia w Ptaszynie!