Ładowanie Wydarzenia

Zapraszamy na FB LIVE z psychologiem Magdaleną Hadaj.

Podczas rozmowy dowiecie się:
– dlaczego rozstanie/rozwód jest sytuacją kryzysową?
– czy rozstanie sprawia, że rodzice stają się całkowicie niezależni od siebie?
– jak zatroszczyć się o siebie ?
– jak zatroszczyć się o dziecko?
– o czym warto pomyśleć przy ustalaniu opieki nad dzieckiem ?
– co w przypadku, kiedy rodzice nie mogą się porozumieć?

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Ekspertka:
Magdalena Hadaj – Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowe studia z zakresu pedagogiki również na UMCS. Doświadczenie zdobywałam pracując w świetlicy środowiskowej, szkole podstawowej, gimnazjum, poradni psychologiczno-pedagogicznej, poradni rodzinnej. Wspieram rodziny znajdujące się w obliczu kryzysu spowodowanego rozwodem, rozłąką i innymi sytuacjami trudnymi. Pomagam rodzicom odszukać i zrozumieć przyczyny zachowania ich dzieci.

Organizuję w Rzeszowie cykliczne spotkania dla rodziców, podczas których dzielimy się wiedzą, doświadczeniem, refleksjami. Pierwsze spotkanie odbyło się 28 marca, kolejne odbędzie się 25 kwietnia (czwartek) o 17:30. Więcej informacji o spotkaniach: https://www.facebook.com/pg/magdalenahadaj/events/

Poznaję i odkrywam dobrodziejstwa płynące z NVC (Porozumienie Bez Przemocy). Jestem uczestnikiem kursu organizowanego przez Agnieszkę Stein i Małgorzatę Stańczyk “Relacja bez kar i nagród” .
W swojej pracy zawodowej działam w oparciu o aktualną wiedzę naukową. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą. Mieszkam i działam w Rzeszowie.

Prowadząca:
Magdalena Komsta – jestem bliskościową psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią i doulą. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz „Dziecko & Psychologia”. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty w całej Polsce oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 3 roku życia oraz parom oczekującym dziecka.