Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na FB LIVE z psychologiem Karlą Orban.
 
Podczas rozmowy dowiecie się:
-jak wspierać dzieci w ich rozwiązywaniu w duchu empatycznej komunikacji?
-czym są Mikrokręgi naprawcze?
-jak działają?
-jakie kompetencje budują w dzieciach?
-od jakiego wieku można stosować Mikrokręgi z dziećmi?
 
Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.
 
Ekspertka:
Karla Orban – Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu – ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia (specjalność: psychologia kliniczna). Studiowałam także filologię stosowaną. Obecnie szkolę się w zakresie mediacji i psychoterapii systemowej. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie dla profesjonalistów u Agnieszki Stein. Jestem dwujęzyczna, pracuję także w języku angielskim.
Od ponad dziesięciu lat pracuję zawodowo z dziećmi, rodzinami oraz osobami dorosłymi, początkowo jako nauczyciel wychowania przedszkolnego i języków obcych. Pracowałam m.in. w przedszkolach, szkołach podstawowych i językowych (w tym metodą Helen Doron Early English®), prowadziłam zajęcia dla firm i osób prywatnych. Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu i Ośrodku Poradnictwa, Terapii i Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego dla Rodzin Zastępczych i Rodzinnych Domów Dziecka (oddział Krakowskiego Instytutu Psychoterapii we Wrocławiu), ucząc psychologii w klasach matury międzynarodowej, będąc psychologiem szkolnym w liceum ogólnokształcącym i prowadząc ok. 50 konsultacji indywidualnych miesięcznie w ramach prywatnej praktyki psychologicznej.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i warsztatach, głównie z obszaru komunikacji, pedagogiki zabawy, dramy, metod pracy z dziećmi i młodzieżą, psychoterapii poznawczo-behawioralnej dziecka i młodzieży oraz psychologii rozwojowej.
Swoją pracę opieram na czterech filarach: wsparcia dla dzieci i rodzin, wsparcia dla kobiet w kryzysie (w tym okołoporodowym), wsparcia nauczycieli oraz warsztatach dla rodziców i specjalistów. Prowadzę konsultacje dla dzieci i dorosłych we Wrocławiu oraz online, również w języku angielskim – www.psychologRB.pl lub FB.com/KarlaOrbanPsychologRB
Prywatnie jestem częścią polsko-amerykańskiej rodziny, wraz z mężem wychowuję dwójkę dzieci w trzech językach.
 
Prowadząca:
Magdalena Komsta – jestem bliskościową psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią i doulą. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz „Dziecko & Psychologia”. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty w całej Polsce oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 3 roku życia oraz parom oczekującym dziecka.