Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy na FB LIVE z Anką Grzywacz, która zajmuje się coachingiem seksu i związków.

Podczas rozmowy dowiecie się:

– jak znaleźć czas i energię na seks, gdy ma się małe dzieci i mnóstwo obowiązków?
– jak pielęgnować miłość w wieloletnim związku?
– dlaczego wystarczająco dobry seks jest lepszy od idealnego?
– jak dbać o swoją seksualność będąc samodzielnym rodzicem?

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Na wiosnę Anka rusza z kursem online dla mam „Pokochaj swoje ciało po porodzie”. Tu można zapisać się na listę oczekujących: https://ankagrzywacz.pl/seks-po-porodzie/

Ekspertka:
Anka Grzywacz – Pani od seksu. Tematyką seksualności zajmuje się od kilkunastu lat. Przez 3 lata prowadziła w Radio TOK FM autorską audycję „Dobry Seks”. Obecnie prowadzi prywatną praktykę coachingową, prowadzi warsztaty stacjonarne i kursy online. Specjalizuje się w pracy z rodzicami małych dzieci, którym brakuje czasu i siły na życie intymne. Wspiera także młode mamy w akceptacji swojego ciała po porodzie. Ukończyła studia z seksuologii klinicznej, life coachingu, szkołę trenerów, a obecnie kończy specjalizację z sex coachingu. Przez wiele lat wolontariacko zajmowała się edukacją seksualną młodzieży. Mieszka od roku w Szwajcarii z mężem, dwuletnim synkiem i dwoma kotami.

Prowadząca:
Magdalena Komsta – jestem bliskościową psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią i doulą. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz „Dziecko & Psychologia”. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty w całej Polsce oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 3 roku życia oraz parom oczekującym dziecka.