Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy na transmisję Facebook live w formie wywiadu, który Magdalena Komsta (wymagajace.pl) przeprowadzi z Małgorzatą Paleczny – fizjoterapeutką dziecięcą, autorką bloga http://mamafizjoterapeuta.pl/ oraz twórczynią fanpage Prostujemy dzieciaki

Już w czwartek 28 czerwca o godz. 10.00 porozmawiamy między innymi o tym:
– kiedy dziecko powinno zacząć trzymać główkę, przekręcać się na brzuch i na plecy, siadać, czworakować, wstawać i chodzić?
– czym jest wzmożone, a czym obniżone napięcie mięśniowe u niemowląt?
– jak przekonać dziecko do leżenia na brzuchu?
– z jakiej pozycji dziecko powinno usiąść, a w jaki sposób wstawać?
– czy raczkowanie jest naprawdę takie ważne?
– jakie gadżety wspierają rozwój ruchowy w pierwszym roku życia, a jakie go utrudniają?

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Spotkanie będzie nagrywane (powtórkę można będzie obejrzeć w dowolnym momencie na Facebooku oraz na portalu https://www.youtube.com/c/Wymagajacepl ).

O prowadzących:
Małgorzata Paleczny – fizjoterapeuta, instruktor masażu Shantala oraz aktywnej Szkoły Rodzenia, terapeuta trójpłaszczyznowej, manualnej terapii wad stóp u dzieci wg Barbary Zukunft-Huber. Absolutnie zakręcona na punkcie rozwoju psychoruchowego małego dziecka:)
Od kilku lat pracuje głównie z niemowlętami oraz dziećmi do 3 roku życia, gdzie poza terapią zajmuje się wspieraniem ich naturalnego rozwoju. Współpracuje również z jedną z krakowskich Szkół Rodzenia, gdzie prowadzi warsztaty pielęgnacji niemowląt wg koncepcji NDT-Bobath.
Autorka bloga o rozwoju psychomotorycznym dziecka – http://mamafizjoterapeuta.pl
Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki (a niedługo czwórki) dzieci.

Magdalena Komsta – jestem bliskościową psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią i doulą. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz „Dziecko & Psychologia”. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty w całej Polsce oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 6 roku życia oraz parom oczekującym dziecka.