Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy na cykl transmisji Facebook live promujących sprzedaż kursu online  „Jak łagodnie zakończyć karmienie piersią?” .
To wyjątkowy kurs on-line o odstawieniu w duchu rodzicielstwa bliskości!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE – http://bit.ly/Odstawienie

W poniedziałek 21 maja o godz. 21.00 opowiemy m.in. o tym:

– jak przygotować siebie i dziecko do dłuższych odstępów między karmieniami?
– jak może zareagować dziecko na brak mleka?
– co będzie jadło, jeśli do tej pory pije tylko mleko?
– czy dziecko zaśnie bez mojego mleka?
– jakie prawa ma mama karmiąca?
– czy w żłobku mogą podać dziecku moje mleko?

Widzimy się na żywo na facebooku Wymagajace.pl – Magdalena Komsta

Prowadzące:

Magdalena Komsta – jestem bliskościową psycholożką, promotorką karmienia piersią i doulą.
Prowadzę bloga Wymagajace.pl oraz grupę wsparcia na FB dla rodziców wymagających dzieci. Ukończyłam szkolenie „Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów” prowadzone przez Agnieszkę Stein. Jestem redaktorką „Kwartalnika Laktacyjnego”. Współpracuję z Bliskim Miejscem oraz Akademią Pawła Zawitkowskiego.
Prowadzę warsztaty w całej Polsce oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 3 roku życia oraz parom oczekującym dziecka. Dotychczas w procesie łagodnego kończenia drogi mlecznej wspierałam ponad 600 mam.

Zuzanna Antecka – jestem dyplomowanym dietetykiem i psychologiem. Specjalizuję się w żywieniu dzieci. Swoje porady opieram na dowodach naukowych i kieruję się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Uczę jak ukształtować pozytywne nawyki żywieniowe u dzieci i dorosłych. Pomagam rodzicom zamienić ich dzieci w małych smakoszy. Na blogu Szpinak robi bleee pokazuję, jak dobrze karmić dzieci i nie zwariować. Jestem autorką aż 5 kursów on-line! Organizuję webinary i Fb live dotyczące żywienia dzieci. Prowadzę konsultację z rodzicami dzieci mających trudności z jedzeniem. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego.
Ukończyłam m.in. szkolenia “Dziecko w gabinecie dietetyka”, „Karmienie dziecka w aspekcie logopedycznym” oraz “Wybiórczość pokarmowa w ujęciu sensoryczno-motorycznym”. Moje artykuły ukazały się m.in. w magazynie „Charaktery” oraz w „Kwartalniku Laktacyjnym”.

 
WEBINAR "MOJE DZIECKO PÓŹNO CHODZI SPAĆ!"
KUP TERAZ!