Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy na transmisję Facebook live w formie wywiadu, który Magdalena Komsta (https://wymagajace.pl/) przeprowadzi z Katarzyną Stanek (https://www.facebook.com/miganki/) – psychologiem, który od 2 lat prowadzi zajęcia z języka migowego dla niemowląt.

Już we wtorek, 13 marca o 21.00, porozmawiamy między innymi o tym:
– po co uczyć niemowlęta języka migowego?
– kiedy i jak zacząć?
– kiedy maluchy są w stanie pokazać pierwsze słowo?

Będzie można także zadać własne pytanie.

Spotkanie będzie nagrywane (powtórkę można będzie obejrzeć w dowolnym momencie na FB oraz na portalu https://www.youtube.com/channel/UCHy__rSuZWi1l0HnY4KQIpA/ ).

O prowadzących:
Katarzyna Stanek – jestem psychologiem dziecięcym i psychoterapeutą systemowym.Ukończyłam 4 letnie Studium Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu OPTA oraz m.in. szkolenie „Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów”. Obecnie jestem uczestniczką Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia. Od prawie 2 lat prowadzę Miganki, czyli zajęcia z języka migowego dla niemowląt. Prowadzę także terapię dziecka w wieku przedszkolnym w nurcie niedyrektywnej terapii zabawowej (play therapy).

Magdalena Komsta – jestem bliskościową psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią i doulą. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym”. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego oraz Bliskim Miejscem w Warszawie. Prowadzę warsztaty w całej Polsce oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 6 roku życia oraz parom oczekującym dziecka.

WEBINAR "MOJE DZIECKO PÓŹNO CHODZI SPAĆ!"
KUP TERAZ!