Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy na transmisję Facebook live w formie wywiadu, który Magdalena Komsta (wymagajace.pl) przeprowadzi z Zuzanną Antecką – dietetykiem i psychologiem, autorką bloga Szpinak Robi Bleee (szpinakrobibleee.pl) i kursu online „BLW na talerzu” (http://szpinakrobibleee.pl/blw-na-talerzu/)

BLW – Bobas lubi wyrzucać? O co chodzi w tej metodzie?

Metoda BLW choć popularna nadal jest mocno nieznana! Kojarzymy ją głównie z jedzeniem w kawałkach, brudnym bobasem (i mieszkaniem) oraz przerażonymi spojrzeniami krewnych.
Metoda ma oczywiście wielu zwolenników (a nawet fanatyków) ale również mnóstwo przeciwników.

Już w najbliższy wtorek, 19 czerwca o 21.15 porozmawiamy między innymi o tym:
– co jest najważniejsze w metodzie BLW?
– czy BLW jest dla wszystkich?
– BLW a bezpieczeństwo
– czy jeśli karmisz łyżeczką, wychowasz niejadka? A karmiąc BLW neofobia Ci niestraszna?
– czym jest samoregulacja i jakie ma znaczenie dla zdrowia?
– co mówią badania o metodzie BLW?
– czy przy BLW naprawdę dużo się marnuje?

Zuzia powie też kilka słów o kolejnej edycji kursu online „BLW na talerzu”:
http://szpinakrobibleee.pl/blw-na-talerzu/

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Spotkanie będzie nagrywane (powtórkę można będzie obejrzeć w dowolnym momencie na Facebooku oraz na portalu https://www.youtube.com/c/Wymagajacepl ).

O prowadzących:
Zuzanna Antecka – jestem dietetykiem, psychologiem, żoną a przede wszystkim Mamą głodnego (miłości, zabawy i jedzenia) Szpinakożercy. Pracuję jako psychodietetyk i uczę, jak pokochać jedzenie zdrową i rozsądną miłością. Fascynuje mnie żywienie dzieci. Prowadzę konsultacje psychodietetyczne online oraz stacjonarnie w gabinecie w Warszawie. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego.

Magdalena Komsta – jestem bliskościową psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią i doulą. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz „Dziecko & Psychologia”. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty w całej Polsce oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 6 roku życia oraz parom oczekującym dziecka.