Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Facebook LIVE: Zaparcia nawykowe i moczenie – wątpliwości dotyczące rekomendacji

18 sierpnia 2020 @ 21:00 - 21:30

Zapraszamy na Facebook LIVE dla profesjonalistów: „Zaparcia nawykowe i moczenie – wątpliwości dotyczące rekomendacji” – rozmowę Karli Orban z Magdaleną Komstą o pytaniach, kontrowersjach i niespójnościach między rekomendacjami medycznymi a wiedzą psychologiczną w terapii zaparć nawykowych i moczenia.
Rozmowa odbędzie się we wtorek 18 sierpnia o godzinie 21.00 i zakończy sprzedaż szkolenia online dla profesjonalistów: https://zaparcia.specjalisci06.pl/
mgr Karla Orban – psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmi i rodzinami. Pracuje i kształci się w podejściu systemowym, ze szczególnym uwzględnieniem teorii więzi oraz Porozumienia Bez Przemocy. Dzięki odbyciu szeregu szkoleń zarówno z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, jak i NVC na rozwój dziecka patrzy wieloaspektowo. Udziela wsparcia w ramach własnej praktyki psychologicznej, superwizuje przedszkola i szkoły oraz prowadzi warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Jej główny obszar zainteresowań to regulacja procesów fizjologicznych u dzieci (jedzenia, wydalania, snu) oraz wspieranie dzieci w chorobach somatycznych. Prywatnie mężatka i mama trójki trójjęzycznych dzieci.
mgr Magdalena Komsta – psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula.
Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu.
Jej misją jest dostarczanie polskim specjalistom pracującym z małymi dziećmi i ich rodzinami materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju.

Szczegóły

Data:
18 sierpnia 2020
Czas:
21:00 - 21:30
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/307947673779914/

Organizatorzy

Wymagajace.pl
Karla Orban Psycholog RB

Miejsce

Grupa FB: Specjaliści 0-6
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/groups/specjalisci06/