Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Facebook Live – Kary i nagrody a zaparcia nawykowe

19 października 2020 @ 21:00 - 21:45

Zapraszamy na Facebook LIVE dla profesjonalistów: „Kary i nagrody a zaparcia nawykowe”, który odbędzie się w poniedziałek 19 października o godzinie 21.00 w grupie „Specjaliści 0-6”.
Dowiesz się między innymi:
➡ jaki jest związek kar i nagród w procesie odpieluchowania z zaparciami nawykowymi i moczeniem u dzieci?
➡ czy zalecanie nagradzania w procesie terapeutycznym jest uzasadnione
i skuteczne?
Live rozpoczyna sprzedaż biletów na II edycję szkolenia online dla profesjonalistów „Zaparcia nawykowe i moczenie”https://zaparcia.specjalisci06.pl/
Prowadząca live:
mgr Karla Orban – psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmi i rodzinami. Pracuje i kształci się w podejściu systemowym, ze szczególnym uwzględnieniem teorii więzi oraz Porozumienia Bez Przemocy. Dzięki odbyciu szeregu szkoleń zarówno z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, jak i NVC na rozwój dziecka patrzy wieloaspektowo. Udziela wsparcia w ramach własnej praktyki psychologicznej, superwizuje przedszkola i szkoły oraz prowadzi warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Jej główny obszar zainteresowań to regulacja procesów fizjologicznych u dzieci (jedzenia, wydalania, snu) oraz wspieranie dzieci w chorobach somatycznych. Prywatnie mężatka i mama trójki trójjęzycznych dzieci.
Organizatorka live’a:
Magdalena Komsta – psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula.
Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu.
Jej misją jest dostarczanie polskim specjalistom pracującym z małymi dziećmi i ich rodzinami materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju.

Szczegóły

Data:
19 października 2020
Czas:
21:00 - 21:45
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/groups/specjalisci06

Organizatorzy

Wymagajace.pl
Karla Orban Psycholog RB

Miejsce

Grupa FB: Specjaliści 0-6
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/groups/specjalisci06/