Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Facebook LIVE „Jak się dogadać ze żłobkiem i przedszkolem?”

14 lipca @ 21:00 - 21:45

Zapraszamy na bezpłatny live „Jak się dogadać ze żłobkiem i przedszkolem?”, podczas którego psycholożki Karla Orban | PsychologRB.pl i Magdalena Komsta | Wymagajace.pl porozmawiają o tym:

  • jak mówić o potrzebach dziecka;
  • co opiekunowie i nauczyciele chcieliby wiedzieć o dziecku;
  • jak uniknąć oceniania w rozmowie z kadrą;
  • jak reagować, gdy opiekunowie zgłaszają trudności.

Odpowiedzą także na pytania dotyczące kursów online dla rodziców „Adaptacja do żłobka” i „Adaptacja do przedszkola”.

Więcej o kursach przeczytacie tutaj:
EDYCJA ŻŁOBEK (klik)
EDYCJA PRZEDSZKOLE (klik)

Transmisję można obejrzeć na fanpage Wymagające na Facebooku (klik) lub na YouTube (klik).
Prowadząca live:
mgr Karla Orban – psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmi i rodzinami. Pracuje i kształci się w podejściu systemowym, ze szczególnym uwzględnieniem teorii więzi oraz Porozumienia Bez Przemocy. Dzięki odbyciu szeregu szkoleń zarówno z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, jak i NVC na rozwój dziecka patrzy wieloaspektowo. Udziela wsparcia w ramach własnej praktyki psychologicznej, superwizuje przedszkola i szkoły oraz prowadzi warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Jej główny obszar zainteresowań to regulacja procesów fizjologicznych u dzieci (jedzenia, wydalania, snu) oraz wspieranie dzieci w chorobach somatycznych. Prywatnie mężatka i mama trójki trójjęzycznych dzieci.
Organizatorka live:
Magdalena Komsta – psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula. Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu.
Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju. Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z rodzicami swoją wiedzą.

Szczegóły

Data:
14 lipca
Czas:
21:00 - 21:45

Organizatorzy

Wymagajace.pl
Karla Orban Psycholog RB

Miejsce

ONLINE