Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar, czyli szkolenie online.
Jeśli nie będziesz mogła być obecna na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła obejrzeć w dowolnym czasie.
Aby uczestniczyć na żywo lub odebrać powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie:
https://webinary.specjalisci06.pl/kwadrans

Podczas webinaru opowiem Ci, między innymi o tym:
📲Czy być wszędzie, czy wybrać jedną platformę?
📲Na czym polega recycling treści?
📲Jakie są narzędzia do tworzenia i publikowania.
📲Jakie są moje tips & tricks po ponad 3 latach w branży

https://webinary.specjalisci06.pl/kwadrans

Prowadząca:
Magdalena Komsta, Wymagajace.pl
„Z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką poznawczo-behawioralną bezsenności, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL, doulą oraz instruktorką szkoły rodzenia. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Od 2012 roku jestem właścicielką firmy, która jest w ogromnym stopniu oparta o działalność i promocję w Internecie. Od stycznia 2019 roku prowadzę indywidualny mentoring dla specjalistów pracujących z małymi dziećmi, tworzących własną markę osobistą online.

Od 2016 roku tworzę bloga Wymagajace.pl, którego każdego miesiąca odwiedza ponad 100 tysięcy osób. Prowadzę warsztaty, konsultacje indywidualne, grupę wsparcia dla mam oraz szkolenia i kursy online. Szkolę również profesjonalistów i jestem prelegentką na konferencjach specjalistycznych.

Zwyciężyłam w konkursie Twórca Roku 2019 – Gala Twórców organizowanym przez Influencer Live Poznań i Onet.pl.

Regularnie występuję w mediach lub udzielam eksperckich wypowiedzi. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz magazynie „Dziecko & Psychologia”. Jako konsultantka merytoryczna współpracowałam z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki “Spokojny Sen” Sarah Ockwell-Smith.”