Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar „Rytuał wieczorny” (czyli szkolenie online), który odbędzie się w czwartek 19 września o godzinie 21.00.
Jeśli nie będziesz mógł/mogła być obecny/-a na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mógł/mogła obejrzeć przez kolejne 48 godzin.

Aby uczestniczyć na żywo lub odebrać powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie:
https://szkolenia.wymagajace.pl/zapisrytual
Zapis jest możliwy do 2 godzin przed rozpoczęciem webinaru, tj. do 19 września do 19:00.

Podczas szkolenia online opowiem Ci między innymi o tym:
-czy dzieci potrzebują rytuału wieczornego?
-o której powinien się rozpoczynać?
-ile taki rytuał powinien trwać?
-jakie czynności ułatwiają dziecku zasypianie?
-co zrobić kiedy Twoje dziecko zasypia tylko z Tobą, czyli: czy, kiedy i jak można to zmienić?

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

PROWADZĄCA:
Magdalena Komsta – z wykształcenia jestem psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL, doulą oraz instruktorką szkoły rodzenia. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.
Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym, matki karmiące piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci do lat trzech, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, borykających się z trudnościami ze snem.
Od 2016 roku tworzę bloga Wymagajace.pl. Moją działalność w Internecie obserwują dziesiątki tysięcy osób. Prowadzę warsztaty, konsultacje indywidualne (w Akademii Pawła Zawitkowskiego oraz online), grupę wsparcia dla mam oraz szkolenia i kursy online. Szkolę również profesjonalistów.
Regularnie występuję w mediach lub udzielam eksperckich wypowiedzi. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz magazynie „Dziecko & Psychologia”. Jako konsultantka merytoryczna współpracowałam z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki “Spokojny Sen” Sarah Ockwell-Smith.
Prywatnie jestem mamą czteroletniej dziewczynki.