Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Maria Zawada, współzałożycielka grup Bielski Dzidziuś – spotkania mam oraz Podbeskidzie karmi piersią, mama Michaliny oraz Dominika Borowska-Stasica, założycielka Instytut Systemowej Pracy z Rodziną ‚POZA SCHEMATEM’, mama Rózi i Tymka zapraszają na spotkanie z Magdaleną Komstą z wymagające.pl.

Magda poprowadzi dla nas dwa warsztaty. Na pierwszy ogień pójdzie sen dziecka, na drugi odpieluchowanie :).

2) 14.00 – 17.30
Odpieluchowanie bez stresu

W niewielu kwestiach dotyczących opieki nad dzieckiem panuje tak dużo mitów, jak w temacie odpieluchowania. Informacje, które słyszymy od własnych rodziców stoją w sprzeczności z zaleceniami fizjoterapeutów. Oczekiwania ze strony przedszkoli nijak mają się do oczekiwania na gotowość dziecka do procesu pożegnania z pieluchą.
Stąd pomysł na warsztat, podczas którego przyjrzymy się wspólnie odpieluchowaniu – zarówno od strony psychologicznej, jak i fizjologicznej oraz czysto technicznej.
Jeśli zależy Ci nad pożegnaniu z pieluchami bez stresu i przemocy oraz zastanawiasz się nad tym:
– po czym poznać, że dziecko jest gotowe na odpieluchowanie?
– jak przygotować dziecko, siebie i dom do tego procesu?
– kiedy zacząć?
– od czego zacząć?
– ile to może potrwać?
– jak wygląda nocne odpieluchowanie?
– jak reagować na ewentualne trudności?
to spotkanie jest dla Ciebie.

Z uwagi na charakter warsztatów prosimy o przybycie bez dziecka.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona, warsztaty prowadzone są w kameralnej grupie.
Koszt: 110 zł/osoba
Zapisy i pytania: mamywarsztatybielsko@gmail.com
Miejsce: Akademia Malucha, ul. Cieszyńska 70, 43-300 Bielsko-Biała

 

Prowadząca:
Magdalena Komsta – jestem psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL oraz doulą . Prowadzę bloga Wymagajace.pl. Publikuję swoje teksty także w magazynie “Dziecko i Psychologia” oraz “Kwartalniku Laktacyjnym”. Dla Wydawnictwa Agora przygotowałam konsultację merytoryczną książki “Spokojny sen” Sarah Ockwell-Smith. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty stacjonarne, kursy online, grupy wsparcia laktacyjnego oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 3 roku życia oraz parom spodziewającym się dziecka. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.