Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar, czyli szkolenie online które odbędzie się w czwartek, 18 lutego, o 21:00. Jeśli nie będziesz mogła_mógł być obecna_y na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła_mógł obejrzeć do niedzieli, 21 lutego, do północy.

Aby uczestniczyć na żywo lub obejrzeć powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie:
Zapis jest możliwy do godziny przed rozpoczęciem webinaru, tj. do czwartku, 18 lutego, do 20.00.
Webinar rozpoczyna sprzedaż szkolenia online dla rodziców „Rodzeństwo”. Dowiedz się więcej o całościowym szkoleniu tutaj: https://szkolenia.wymagajace.pl/rodzenstwo
Na webinarze dowiesz się między innymi o tym:
❓Czy wszystkie zabawki muszą być wspólne?
❓Jak rozmawiać ze starszakiem o przekazywaniu zabawek młodszemu rodzeństwu?
❓Co zrobić, gdy dzieci zabierają sobie zabawki?
❓Co wspiera dzieci w dzieleniu się?
Spotkanie będzie nagrywane, ale powtórkę dostępną do niedzieli 21 lutego, do północy, otrzymają WYŁĄCZNIE osoby zapisane na webinar:
Prowadząca webinar:
mgr Karla Orban – jest psychologiem, trenerką empatycznej komunikacji, a prywatnie mamą trojga dzieci, z których najstarsze ma 5 lat. Od 2008 Karla roku wspiera rodziny, nauczycieli i specjalistów pracujących z dziećmi. Jest autorką cyklu webinarów dla rodziców Codziennik Rodzica oraz redaktorką Kwartalnika Laktacyjnego, w którym pisze o psychologii i rodzicielstwie. Szkoli się w podejściu systemowym i interwencji kryzysowej (jest członkiem ICISF w trakcie procesu certyfikacji). W jej pracy bliskie jest jej Porozumienie Bez Przemocy oraz teoria więzi. Zdobywała doświadczenie zawodowe w szkołach, przedszkolach, ośrodku dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka, a także w Dolnośląskim Centrum Onkologii. W ramach swojej prywatnej praktyki przyjmuje ponad 700 rodzin rocznie.
Organizatorka webinaru:
Magdalena Komsta – psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula. Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu.
Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju.