Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar „Mama wraca do pracy”, który odbędzie się w wtorek 20 października o godzinie 21.00. Jeśli nie będziesz mogła_mógł być obecna_y na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła_mógł obejrzeć przez 48 godzin.
Aby uczestniczyć na żywo lub odebrać powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie:
https://szkolenia.wymagajace.pl/praca 

Zapis jest możliwy do godziny przed rozpoczęciem webinaru, tj. do 20 października do 20.00.

Podczas webinaru opowiem Ci między innymi o tym:
➡ jak się przygotować na powrót do pracy zawodowej,
➡ jak wesprzeć w tym dziecko,
➡ gdzie szukać informacji dotyczących praw mamy wracającej do pracy,
➡ co z karmieniem i rozszerzaniem diety,
➡ co może zmienić się w temacie snu,
➡ jak sobie poradzić z trudnymi emocjami?

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Spotkanie będzie nagrywane, ale powtórkę dostępną przez kolejne 48 godzin, otrzymają WYŁĄCZNIE osoby zapisane na webinar 🙂
https://szkolenia.wymagajace.pl/praca

Prowadząca:
Magdalena Komsta – z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką poznawczo-behawioralną bezsenności, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL, doulą oraz instruktorką szkoły rodzenia. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości, łącząc wiedzę z zakresu teorii więzi z terapią poznawczo-behawioralną. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem.
Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym, matki karmiące piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci do lat trzech, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, borykających się z trudnościami ze snem.
Od 2016 roku tworzę bloga Wymagajace.pl. Moją działalność w Internecie obserwują setki tysięcy osób. Prowadzę warsztaty, konsultacje indywidualne (w Akademii Pawła Zawitkowskiego oraz online), grupę wsparcia dla mam oraz szkolenia i kursy online. Szkolę również profesjonalistów.
Regularnie występuję w mediach lub udzielam eksperckich wypowiedzi. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz magazynie „Dziecko & Psychologia”. Jako konsultantka merytoryczna współpracowałam z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki “Spokojny Sen” Sarah Ockwell-Smith.