Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar „Jak zapobiegać śmierci łóżeczkowej?”, który odbędzie się w czwartek 26 marca o godzinie 21.00.
Jeśli nie będziesz mogła/mógł być obecna/y na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła/mógł obejrzeć wyjątkowo dłużej bo aż przez kolejne 83 godziny, czyli do poniedziałku 30 marca do 21.00.

Aby uczestniczyć na żywo lub odebrać powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie:
https://szkolenia.wymagajace.pl/sids
Zapis jest możliwy do godziny przed rozpoczęciem webinaru, tj. do 26 marca do 20:00.

Podczas webinaru opowiem Ci między innymi o tym:
➡czym jest śmierć łóżeczkowa i dlaczego występuje?
➡jakie dzieci są w grupie podwyższonego ryzyka śmierci łóżeczkowej?
➡jak zapobiegać śmierci łóżeczkowej?
➡śmierć łóżeczkowa a spanie z dzieckiem w jednym łóżku.

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Spotkanie będzie nagrywane, ale powtórkę dostępną przez kolejne 83 godziny, otrzymają WYŁĄCZNIE osoby zapisane na webinar 🙂
https://szkolenia.wymagajace.pl/sids

Prowadząca:
Magdalena Komsta – z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką poznawczo-behawioralną bezsenności, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL, doulą oraz instruktorką szkoły rodzenia. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.
Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym, matki karmiące piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci do lat trzech, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, borykających się z trudnościami ze snem.
Od 2016 roku tworzę bloga Wymagajace.pl. Moją działalność w Internecie obserwują setki tysięcy osób. Prowadzę warsztaty, konsultacje indywidualne (w Akademii Pawła Zawitkowskiego oraz online), grupę wsparcia dla mam oraz szkolenia i kursy online. Szkolę również profesjonalistów.
Regularnie występuję w mediach lub udzielam eksperckich wypowiedzi. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz magazynie „Dziecko & Psychologia”. Jako konsultantka merytoryczna współpracowałam z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki “Spokojny Sen” Sarah Ockwell-Smith.