Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar „Jak się wysypiać z niemowlakiem”, który odbędzie się we wtorek 21 stycznia o godzinie 21.00.
Jeśli nie będziesz mogła być obecna na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła obejrzeć przez kolejne 48 godzin.

Aby uczestniczyć na żywo lub odebrać powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie:
https://szkolenia.wymagajace.pl/spanie
Zapis jest możliwy do godziny przed rozpoczęciem webinaru, tj. do 21 stycznia do 20:00.

Podczas webinaru opowiem Ci między innymi o tym:
➡dlaczego to, co dzieje się za dnia jest równie ważne jak to, co dzieje się wieczorem?
➡co warto sprawdzić, gdy dziecko często się budzi?
➡czy zmiana rodzaju mleka i wprowadzenie pokarmów stałych poprawi jego sen?
➡co przeszkadza niemowlakom w dobrym śnie?
➡jaką rolę w regulacji snu pełnią emocje i stres?
➡jak Ty możesz sobie pomóc?

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Spotkanie będzie nagrywane, ale powtórkę dostępną przez kolejne 48 godzin, otrzymają WYŁĄCZNIE osoby zapisane na webinar 🙂
https://szkolenia.wymagajace.pl/spanie

Prowadząca:
Magdalena Komsta – z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką poznawczo-behawioralną bezsenności, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL, doulą oraz instruktorką szkoły rodzenia. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.
Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym, matki karmiące piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci do lat trzech, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, borykających się z trudnościami ze snem.
Od 2016 roku tworzę bloga Wymagajace.pl. Moją działalność w Internecie obserwują setki tysięcy osób. Prowadzę warsztaty, konsultacje indywidualne (w Akademii Pawła Zawitkowskiego oraz online), grupę wsparcia dla mam oraz szkolenia i kursy online. Szkolę również profesjonalistów.
Regularnie występuję w mediach lub udzielam eksperckich wypowiedzi. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz magazynie „Dziecko & Psychologia”. Jako konsultantka merytoryczna współpracowałam z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki “Spokojny Sen” Sarah Ockwell-Smith.
Prywatnie jestem mamą ponadczteroletniej dziewczynki.