Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar „Dziecko, bajki i Internet”, który odbędzie się we wtorek 30 czerwca o godzinie 21.00.
Jeśli nie będziesz mogła/mógł być obecna/y na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła/mógł obejrzeć przez 48 godzin.

Aby uczestniczyć na żywo lub odebrać powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie:
https://szkolenia.wymagajace.pl/bajki
Zapis jest możliwy do trzydziestu minut przed rozpoczęciem webinaru, tj. do 30 czerwca do 20.30.

Podczas webinaru opowiem Ci między innymi o tym:
➡Ile bajek może oglądać małe dziecko?
➡Jaki wpływ mają media cyfrowe na jego mózg?
➡Czy telewizja i internet wpływają na sen?
➡Jakie treści wybierać dla malucha?
➡Moje dziecko ogląda za dużo! Co robić?

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Spotkanie będzie nagrywane, ale powtórkę dostępną przez kolejne 48 godzin, otrzymają WYŁĄCZNIE osoby zapisane na webinar 🙂
https://szkolenia.wymagajace.pl/bajki

Prowadząca:
Magdalena Komsta – z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką poznawczo-behawioralną bezsenności, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL, doulą oraz instruktorką szkoły rodzenia. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości, łącząc wiedzę z zakresu teorii więzi z terapią poznawczo-behawioralną. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem.
Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym, matki karmiące piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci do lat trzech, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, borykających się z trudnościami ze snem.
Od 2016 roku tworzę bloga Wymagajace.pl. Moją działalność w Internecie obserwują setki tysięcy osób. Prowadzę warsztaty, konsultacje indywidualne (w Akademii Pawła Zawitkowskiego oraz online), grupę wsparcia dla mam oraz szkolenia i kursy online. Szkolę również profesjonalistów.
Regularnie występuję w mediach lub udzielam eksperckich wypowiedzi. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz magazynie „Dziecko & Psychologia”. Jako konsultantka merytoryczna współpracowałam z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki “Spokojny Sen” Sarah Ockwell-Smith.