Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar, czyli szkolenie online, które odbędzie się w czwartek, 25 marca, o godzinie 21:00. Jeśli nie będziesz mogła_mógł być obecna_y na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła_mógł obejrzeć do wtorku 30 marca.

Aby uczestniczyć na żywo lub obejrzeć powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie:

https://szkolenia.wymagajace.pl/webinar-samoregulacja

Webinar rozpocznie sprzedaż kursu online dla rodziców „Złość dziecka i rodzica. Self- regulation w praktyce”. Dowiedz się więcej o całościowym kursie tutaj: https://szkolenia.wymagajace.pl/samoregulacja

Na webinarze dowiesz się między innymi o tym:

  • skąd się bierze dziecięca złość;
  • dlaczego złości towarzysz często gryzienie, bicie itd.;
  • co się dzieje z dzieckiem, kiedy się złości;
  • jakich strategii warto unikać.

AUTORKA SZKOLENIA: dr Jagoda Sikora

Moje naukowe zainteresowania koncentrują się w około macierzyństwa i psychologii rozwojowej. Uwielbiam swoją pracę i z chęcią wspieram dzieci i rodziców w radzeniu sobie z wyzwaniami, które stają na ich drodze. Szczególnie bliski jest mi temat regulacji emocji. Posiadam doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywałam i ciągle zdobywam pracując z dziećmi i młodzieżą między innymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dziennego. Pracuję na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Psychologii na stanowisku adiunkta oraz prowadzę szkolenia dla specjalistów i rodziców. Przeprowadziłam ponad 1000 godzin szkoleń i zajęć dydaktycznych. Ukończyłam dwa poziomy szkolenia certyfikacyjnego z podejścia Self-Reg (metody samoregulacji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR. Odbyłam liczne szkolenia w zakresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie jestem żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują mnie do rozwoju.

 

ORGANIZATORKA SZKOLENIA: mgr Magdalena Komsta

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula. Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu. Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju. Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z rodzicami swoją wiedzą.