Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatny webinar dla specjalistów „Diagnostyka objawów psychosomatycznych – wywiad oparty o 5 obszarów”

20 września @ 21:00 - 22:30

 

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar dla specjalistów „Diagnostyka objawów psychosomatycznych – wywiad oparty o 5 obszarów”, który 20 września, o godzinie 21:00 poprowadzi dr Jagoda Sikora.

Na webinar możesz zapisać się tutaj: https://psychosomatyka.specjalisci06.pl/webinar

Na webinarze dowiesz się między innymi o:
  • zastosowaniu wiedzy o samoregulacji w kontekście diagnozy objawów psychosomatycznych,
  • jak perspektywa 5 obszarów może pomóc w diagnozie?
  • konkretnych pytaniach, które warto zadać w poszukiwaniu źródeł stresu.

Prowadząca webinar dr Jagoda Sikora:
Psycholog dziecięcy w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży oraz doktor psychologii. Uwielbia swoją pracę i z chęcią wspiera dzieci i rodziców w radzeniu sobie z wyzwaniami, które stają na ich drodze. Posiada doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywała, pracując z dziećmi i młodzieżą między innymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dziennego. Pracuje na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Psychologii na stanowisku adiunkta.
Ukończyła dwa poziomy szkolenia certyfikacyjnego z podejścia Self-Reg (metody samoregulacji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR. Odbyła liczne szkolenia z zakresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie jest żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują ją do rozwoju.

Organizatorka webinaru, mgr Magdalena Komsta:
Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności CBT-I, certyfikowana specjalistka medycyny stylu życia – IBLM Diplomate. Autorka bloga dla rodziców małych dzieci Wymagajace.pl, pierwszego klubu online dla świadomych matek i ojców Parentflix.pl oraz kanału na Youtube Pani Od Snu. Założycielka Wydawnictwa Wymagające i współautorka książki Rozszerzanie diety niemowląt – kompleksowego poradnika dla rodziców rozszerzających dietę dzieci napisanego z perspektywy psychologicznej oraz dietetycznej.
Animatorka środowiska profesjonalistów pracujących z małymi dziećmi – twórczyni facebookowej grupy, organizatorka spotkań, szkoleń oraz konferencji pod marką Specjaliści 0-6.
Jej misją jest dostarczanie polskim specjalistom pracującym z małymi dziećmi i ich rodzinami materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju.

Szczegóły

Data:
20 września
Czas:
21:00 - 22:30
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://psychosomatyka.specjalisci06.pl/webinar

Miejsce

ONLINE

Organizatorzy

Wymagajace.pl
Dr Jagoda Sikora