Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatny webinar dla rodziców: “Jakie książeczki o adaptacji warto czytać?”

2 sierpnia 2021 @ 21:00 - 22:30

Zapraszam Cię do zapisu na bezpłatny webinar: “Jakie książeczki o adaptacji warto czytać?”, który odbędzie się w poniedziałek 2 sierpnia, o 21.00.

Jeśli nie będziesz mogła_mógł być obecna_y na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła_mógł obejrzeć do poniedziałku, 16 sierpnia, do północy.

Aby uczestniczyć na żywo lub obejrzeć powtórkę, musisz się zapisać się na listę zainteresowanych na stronie: https://szkolenia.wymagajace.pl/webinar-adaptacja

Podczas trwania webinaru opowiemy o JEDYNYM, dostępnym obecnie w sprzedaży, kursie dotyczącym adaptacji podzielonym na dwie osobne edycje (w zależności od tego czy Twoje dziecko idzie do żłobka czy przedszkola), a także prowadzonym przez psychologa i nauczyciela, który pracował zarówno w żłobku, jak i przedszkolu.

Na webinarze poruszymy temat książeczek o adaptacji do placówki. Dowiesz się z niego między innymi o tym:

  • które książeczki warto czytać dzieciom?
  • na co zwracać uwagę?
  • kiedy rozpocząć ich czytanie?
  • jak nie przesadzić z ilością i częstotliwością?

Na te pytania będziemy odpowiadały w czasie spotkania na  żywo. Pokażemy Wam także nasze ulubione książeczki.

Prowadząca webinar:
mgr Karla Orban – jest psychologiem, trenerką empatycznej komunikacji, a prywatnie mamą trojga dzieci, z których najstarsze ma 5 lat. Od 2008 Karla roku wspiera rodziny, nauczycieli i specjalistów pracujących z dziećmi. Jest autorką cyklu webinarów dla rodziców Codziennik Rodzica oraz redaktorką Kwartalnika Laktacyjnego, w którym pisze o psychologii i rodzicielstwie. Szkoli się w podejściu systemowym i interwencji kryzysowej (jest członkiem ICISF w trakcie procesu certyfikacji). W jej pracy bliskie jest jej Porozumienie Bez Przemocy oraz teoria więzi. Zdobywała doświadczenie zawodowe w szkołach, przedszkolach, ośrodku dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka, a także w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Pracowała zarówno w żłobku, jak i przedszkolu. W ramach swojej prywatnej praktyki przyjmuje ponad 700 rodzin rocznie.

Organizatorka:
Magdalena Komsta – Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula. Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu. Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju. Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z rodzicami swoją wiedzą.

Szczegóły

Data:
2 sierpnia 2021
Godzina:
21:00 - 22:30
Witryna internetowa:
https://szkolenia.wymagajace.pl/webinar-adaptacja

Miejsce wydarzenia

online – link do webinaru otrzymasz na kilka dni przed spotkaniem

Organizatorzy

Wymagajace.pl
Karla Orban Psycholog RB