Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatny webinar dla rodziców „Jak rozmawiać z innymi dorosłymi, gdy Twoje dziecko JESZCZE się nie odpieluchowało”

13 maja @ 21:00 - 22:30

 

Zapraszam Cię do zapisu na bezpłatny webinar „Jak rozmawiać z innymi dorosłymi, gdy Twoje dziecko JESZCZE się nie odpieluchowało”, który odbędzie się w czwartek, 13 maja, o 21.00. Jeśli nie będziesz mogła_mógł być obecna_y na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła_mógł obejrzeć do poniedziałku, 17 maja, do północy.

Aby uczestniczyć na żywo lub obejrzeć powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie: https://szkolenia.wymagajace.pl/webinar-zaparcia

Webinar rozpoczyna sprzedaż kursu online dla rodziców „Zaparcia nawykowe i trudności w odpieluchowaniu”. 

Na webinarze dowiesz się między innymi o tym:

  • Jak reagować kiedy drugie lub trzecie urodziny za Wami a rodzina zaczyna dopytywać “To kiedy on_ona w końcu zrezygnuje z pieluchy?”
  • Zbliża się przedszkole i zastanawiasz się, co powiedzieć dyrekcji, gdyby odpieluchowanie nagle stało w martwym punkcie.
  • Jak reagować na krytykę, zwracanie uwagi dziecku i co można powiedzieć innym dorosłym, gdy odpieluchowanie staje się źródłem napięcia.

Spotkanie będzie nagrywane, ale powtórkę dostępną do poniedziałku, 17 maja, do północy, otrzymają WYŁĄCZNIE osoby zapisane na webinar:

https://szkolenia.wymagajace.pl/webinar-zaparcia

Prowadząca webinar:
mgr Karla Orban – jest psychologiem, trenerką empatycznej komunikacji, a prywatnie mamą trojga dzieci, z których najstarsze ma 5 lat. Od 2008 Karla roku wspiera rodziny, nauczycieli i specjalistów pracujących z dziećmi. Jest autorką cyklu webinarów dla rodziców Codziennik Rodzica oraz redaktorką Kwartalnika Laktacyjnego, w którym pisze o psychologii i rodzicielstwie. Szkoli się w podejściu systemowym i interwencji kryzysowej (jest członkiem ICISF w trakcie procesu certyfikacji). W jej pracy bliskie jest jej Porozumienie Bez Przemocy oraz teoria więzi. Zdobywała doświadczenie zawodowe w szkołach, przedszkolach, ośrodku dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka, a także w Dolnośląskim Centrum Onkologii. W ramach swojej prywatnej praktyki przyjmuje ponad 700 rodzin rocznie.

Organizatorka kursu:
Magdalena Komsta – Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula. Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu. Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju. Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z rodzicami swoją wiedzą.

Szczegóły

Data:
13 maja
Czas:
21:00 - 22:30

Miejsce

online – link do webinaru otrzymasz na kilka dni przed spotkaniem

Organizator

Wymagajace.pl