Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię do zapisu na bezpłatny webinar „Fakty i mity o zaparciach i trudnościach w odpieluchowaniu”, który odbędzie się w czwartek, 3 grudnia, o 21.00. Jeśli nie będziesz mogła_mógł być obecna_y na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mogła_mógł obejrzeć do niedzieli 6 grudnia, do północy.

Aby uczestniczyć na żywo lub obejrzeć powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie: https://szkolenia.wymagajace.pl/webinarzaparcia

Zapis jest możliwy do godziny przed rozpoczęciem webinaru, tj. do czwartku, 3 grudnia, do 20.00.

Webinar rozpoczyna przedsprzedaż kursu online dla rodziców „Zaparcia nawykowe i trudności w odpieluchowaniu”. Cały kurs będzie dostępy od 14 grudnia.

Na webinarze dowiesz się między innymi o tym:

• Czy wszystkie zdrowe trzylatki powinny być odpieluchowane?
• Czy posiusianie się jest sposobem na zwrócenie na siebie uwagi?
• Czy oglądanie książeczek na temat kupy pomaga przezwyciężyć zaparcia?
• Czy nagrody pomagają wyleczyć zaparcia lub moczenie się?

Spotkanie będzie nagrywane, ale powtórkę dostępną do niedzieli 6 grudnia, do północy, otrzymają WYŁĄCZNIE osoby zapisane na webinar:

https://szkolenia.wymagajace.pl/webinarzaparcia

Prowadząca webinar:
mgr Karla Orban – psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmi i rodzinami. Pracuje i kształci się w podejściu systemowym, ze szczególnym uwzględnieniem teorii więzi oraz Porozumienia Bez Przemocy. Dzięki odbyciu szeregu szkoleń zarówno z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, jak i NVC na rozwój dziecka patrzy wieloaspektowo. Udziela wsparcia w ramach własnej praktyki psychologicznej, superwizuje przedszkola i szkoły oraz prowadzi warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Jej główny obszar zainteresowań to regulacja procesów fizjologicznych u dzieci (jedzenia, wydalania, snu) oraz wspieranie dzieci w chorobach somatycznych. Prywatnie mężatka i mama trójki trójjęzycznych dzieci.

Organizatorka kursu:
Magdalena Komsta – psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula.
Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu.
Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju.