Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar ABC nocnych karmień (czyli szkolenie online), który odbędzie się w czwartek 22 sierpnia o godzinie 21.00. 
Jeśli nie będziesz mógł/mogła być obecny/-a na żywo, nie szkodzi – po spotkaniu prześlę Ci nagranie, które będziesz mógł/mogła obejrzeć przez kolejne 48 godzin.

Aby uczestniczyć na żywo lub odebrać powtórkę, musisz się zapisać na webinar na stronie:
https://szkolenia.wymagajace.pl/zapisabc

Webinar dla rodziców dzieci karmionych w różny sposób: piersią, mlekiem modyfikowanym, odciągniętym mlekiem mamy oraz mieszanie.

Na webinarze znajdziecie informacje dotyczące nocnego karmienia dzieci przed rozszerzeniem diety, a także dla tych z już wprowadzonymi posiłkami stałymi.

Podczas szkolenia online opowiem Ci między innymi o tym:
– Czym karmić dzieci w nocy?
– Jak często karmić dzieci w nocy?
– Do kiedy dzieci potrzebują nocnych karmień?
– Czy nocne karmienia powodują próchnicę?
– Autorski program 7 kroków do lepszego snu przed odstawieniem nocnych karmień.

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Spotkanie będzie nagrywane, ale powtórkę dostępną przez kolejne 48 godzin, otrzymają WYŁĄCZNIE osoby zapisane na webinar 🙂
https://szkolenia.wymagajace.pl/zapisabc

Prowadząca:
Magdalena Komsta – z wykształcenia jestem psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL, doulą oraz instruktorką szkoły rodzenia. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.
Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym, matki karmiące piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci do lat trzech, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, borykających się z trudnościami ze snem.
Od 2016 roku tworzę bloga Wymagajace.pl. Moją działalność w Internecie obserwują dziesiątki tysięcy osób. Prowadzę warsztaty, konsultacje indywidualne (w Akademii Pawła Zawitkowskiego oraz online), grupę wsparcia dla mam oraz szkolenia i kursy online. Szkolę również profesjonalistów.
Regularnie występuję w mediach lub udzielam eksperckich wypowiedzi. Publikuję teksty w „Kwartalniku Laktacyjnym” oraz magazynie „Dziecko & Psychologia”. Jako konsultantka merytoryczna współpracowałam z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki “Spokojny Sen” Sarah Ockwell-Smith.
Prywatnie jestem mamą czteroletniej dziewczynki.