Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszam mamy i ojców spodziewających się narodzin pierwszego dziecka, rodziców dzieci od urodzenia do pierwszego roku życia i wszystkich zainteresowanych snem maluszków na 4 darmowe transmisje wideo na stronie: www.facebook.com/wymagajace

  • 18 kwietnia godz. 21.00: 3 mało znane powody pobudek u niemowląt

Opowiem o kursie online “Dbanie o dobre spanie niemowląt”, który startuje 16.04.2018 r. -> KLIK!

Podczas transmisji będzie można także zadać własne pytanie.

Spotkanie będzie nagrywane (powtórkę można będzie obejrzeć w dowolnym momencie na FB oraz na portalu https://www.youtube.com/channel/UCHy__rSuZWi1l0HnY4KQIpA/ ).

Prowadząca:
Magdalena Komsta – jestem psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią CNoL oraz doulą . Prowadzę bloga Wymagające.pl. Publikuję swoje teksty także w magazynie “Dziecko i Psychologia” oraz “Kwartalniku Laktacyjnym”. Dla Wydawnictwa Agora przygotowałam konsultację merytoryczną książki “Spokojny sen” Sarah Ockwell-Smith. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego w Warszawie. Prowadzę warsztaty stacjonarne, kursy online, grupy wsparcia laktacyjnego oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 6 roku życia oraz parom spodziewającym się dziecka. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Jestem psycholożką, pedagożką, promotorką karmienia piersią i doulą. Wspieram rodziców dzieci od urodzenia do 3 roku życia podczas warsztatów i indywidualnych konsultacji, także online. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Więcej o mnie: https://www.wymagajace.pl/o-mnie/

WEBINAR O ODPIELUCHOWANIU
KUP TERAZ!