Nie do wiary – minęły dwa lata odkąd założyłam bloga! To dużo i niedużo zarazem, bo kiedy patrzę wstecz na to, ile przez ten czas zrobiłam, do ilu osób dotarłam, ile z Was poznałam – na żywo, w mojej grupie na FB albo w komentarzach gdzieś online – to wydaje mi się, jakbym blogowała od zawsze.

Dla tych, którzy lubią cyferki – w ciągu drugiego roku działalności Wymagające.pl miało prawie półtora miliona odsłon (to niemal czterokrotnie więcej niż w pierwszym roku działalności)!

W drugim roku nie utrzymałam już morderczego tempa z poprzedniego, kiedy to pisałam regularnie dwa razy w tygodniu, ponieważ znacznie więcej zaczęłam pracować w świecie realnym. Ruszyły comiesięczne spotkania grupy wsparcia dla mam w Tomaszowie Mazowieckim oraz Osiedlu Niewiadów. Dołączyłam do ekipy Akademii Pawła Zawitkowskiego. Przez chwilę także pracowałam z ekipą Bliskiego Miejsca. Zorganizowałam lokalną Akcję Mlekoteka i wystąpiłam w warszawskim finale Akcji. Pisałam do Kwartalnika Laktacyjnego oraz „Dziecko & Psychologia”, udzielałam wypowiedzi eksperckich o High Need Babies i karmieniu piersią.  Skonsultowałam merytorycznie książkę o śnie i napisałam do niej przedmowę. Nadal każdego tygodnia ukazywał się minimum jeden artykuł na blogu, wystartował podcast, przeprowadziłam kilka edycji kursów online oraz ogromną liczbę internetowych konsultacji indywidualnych.  Założyłam autorską grupę na Facebooku, która liczy już niemal 7 tysięcy osób, a w której odpowiadam na każdy post. Doszły do tego cotygodniowe merytoryczne transmisje Facebook live – z gośćmi oraz solo.

I tu przy okazji ogłoszenie – w poniedziałek 2 lipca o 21.00 zapraszam na bezpłatny webinar na temat problemów zdrowotnych, które mogą wpływać na sen dziecka. Uwaga – trzeba się na niego zapisać, ponieważ odbędzie się na zewnętrznej platformie! Tylko osoby zapisane będą mogły być ze mną na żywo oraz otrzymają link do nagrania webinaru, dostępnego przez kolejne 48 godzin.  Możesz zapisać się na webinar, naciskając poniższy przycisk:

Nie udałoby mi się  rozwijać blog, podcast, webinary, Facebook Live’y, Instagram, kursy online, warsztaty na żywo oraz konsultacje indywidualne (uff, aż się zmęczyłam wymienianiem!), gdyby nie głosy wsparcia, które ciągle mi wysyłacie, ale i to, że korzystacie z moich płatnych propozycji 🙂

Blog utrzymuje się wyłącznie z moich własnych usług, produktów i afiliacji, ceniąc sobie niezależność i wiarygodność w Waszych oczach, nie współpracuję z żadnymi firmami.

Dlatego sponsorem nagród w minikonkursie urodzinowym jestem ja sama 😉 i mogę Wam zaproponować dwa dożywotnie dostępy do mojego kursu online „Dbanie o dobre spanie niemowląt” – dla dwóch osób, które najciekawiej dokończą wypowiedź:

„MATKA POLKA CZYLI…”

W ubiegłym roku pytałam o wymagające dzieci, a tym razem skupmy się na mamach. Można się wypowiedzieć w formie tekstowej, załączyć fotografię, wideo, cokolwiek Wam do głowy przyjdzie.

Zostaną nagrodzone dwie osoby – ale możecie wygrać dostęp dla przyjaciółki, siostry, sąsiadki, sąsiada czy kogokolwiek chcecie. Ze zwyciężczyniami/zwycięzcami będę się kontaktować w wiadomościach prywatnych.

Kurs rusza już w poniedziałek 2 lipca i ma formę nagrań wideo z dodatkowymi artykułami, checklistami i grafikami do pobrania. Jest zebraniem całej mojej wiedzy na temat snu dzieci w pierwszym roku życia – przyda się wszystkim rodzicom maluchów, ale i osobom spodziewającym się dopiero pierwszego dziecka.

Na zgłoszenia konkursowe macie czas do 1 lipca do godziny 12:00. Wyniki ogłoszę 1 lipca o 21.00 na blogu, Facebooku i Instagramie.

POWODZENIA!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.
WYNIKI KONKURSU:

Dostęp do kursu online “Dbanie o dobre spanie niemowląt” wygrywają:

Karolina (kar…@wp.pl) oraz Karolina (i1..@wp.pl)

Wszystkie osoby, które wzięły udział w zabawie, otrzymują kod rabatowy -25% na zakup kursu 🙂 Sprawdźcie maila!

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo!