10 najczęstszych pytań o Parentflix

sty 31, 2021 | Parentflix

 

1. Co, jeśli nie uda mi się dołączyć do klubu do 14 października? Czy będzie kolejna szansa?

Kolejne otwarcie klubu planujemy na kwiecień 2022 i wtedy znowu będzie można dołączyć przez około 10 dni. Od 2022 roku klub będzie otwarty jedynie 2 razy w roku. Jeśli się wahasz z dołączeniem to musisz pamiętać, że przyjdzie Ci czekać prawie pół roku na kolejną możliwość. 

2. Kim są eksperci klubu i czym się zajmują? 

Do Parentflixa po raz kolejny zaprosiłam najlepszych ekspertów w tematach ważnych dla osób, które oczekują narodzin malucha lub mają już dzieci do lat 6. 6 ekspertów, którzy poprowadzą swoje ścieżki wiedzowe od października 2021 do marca 2022:

  1. dr Jagoda Sikora: psycholożka dziecięca w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, facylitatorka metody Self-Reg. Jej ścieżka wiedzowa: Psychologia rozwojowa 0–6.
  2. mgr Karla Orban:  psycholożka, trenerka empatycznej komunikacji, superwizorka placówek edukacyjnych. Od 2008 roku wspiera rodziny, nauczycieli i specjalistów pracujących z dziećmi. Jej ścieżka wiedzowa: Bliskie relacje w rodzinie.
  3. lek. Joanna Leśnik: lekarka, która od 2018 roku pracuje w przychodni oraz rezydentka medycyny rodzinnej. Przyjmuje i prowadzi głównie dzieci, od pierwszych dni życia. Jej ścieżka wiedzowa: Zdrowe dziecko 0–6.
  4. mgr Alicja Golonka: czynnie działa jako dietetyk kliniczny, który pomógł zmienić nawyki żywieniowe ponad 1000 podopiecznym. Jej ścieżka wiedzowa: Jak zdrowo gotować dla całej rodziny?
  1. dr Joanna Kołak: psycholożka i doktorka nauk społecznych. Pracuje jako badaczka i wykładowczyni na University of Salford. Od 9 lat zajmuje się naukowo badaniem rozwoju językowego i poznawczego dzieci dwujęzycznych. Jej ścieżka wiedzowa: Dziecko w świecie mediów, technologii i Internetu.
  2. lic. rat. med. Adrianna Cienkusz: ratownik medyczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, instruktor pierwszej pomocy w firmie TwójRatownik.pl. Doświadczenie zdobywałam podczas pracy w pogotowiu ratunkowym oraz na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych w warszawskich szpitalach. Jej ścieżka wiedzowa: Kurs pierwszej pomocy u dzieci i niemowlaków.

Dodatkowo, do końca 2021 roku w klubie spotkasz tych ekspertów:

  1. dr n. med. Kacper Toczyłowski: pediatra, obecnie w trakcie drugiej specjalizacji z chorób zakaźnych.
  2. mgr Ula Petrycka: logopedka i neurologopedka. Ukończyła filologię polską i od ośmiu lat pracuje z dziećmi nad rozwojem ich komunikacji, mowy i wymowy. Możesz ją znać z bloga oraz mediów społecznościowych Kiedy do logopedy.
  3. mgr Agnieszka Słoniowska: fizjoterapeutka z ponad 20-letnim stażem. Terapeutka neurorozwojowa, pracująca w nurcie bliskościowym. Współtwórczyni szkoły instruktorów masażu Shantala.
  4. No i ja, Magdalena Komsta prowadząca Komstansy (do końca roku), cykl ParentBiz oraz przygotowująca dla Ciebie prasówkę.

3. W jakim wieku muszę mieć dziecko, aby dołączyć do klubu?

Treści, jakie oferujemy w klubie idealnie przydadzą się osobom, które spodziewają się dziecka oraz rodzicom dzieci w przedziale 0-6 lat

Klub nie jest skierowany jedynie do rodziców malutkich dzieci. Jeśli masz starsze dziecko, to również znajdziesz wiele przydatnej wiedzy. Mogę Cię zapewnić, że od strony psychologicznej to Karla Orban i Jagoda Sikora zajmują się w swojej pracy starszymi dziećmi, ich rozwojem, zdrowiem psychicznym, emocjami i seksualnością. Alicja Golonka i jej rodzinne gotowane, czy Asia Kołak ucząca, jak bezpiecznie wprowadzać dziecko w świat technologii również będą ogromnym wsparciem dla rodziców starszych dzieci.

4. Czy podczas przedłużania dostępu w klubie, muszę wybrać ten sam pakiet, czy gwarancja ceny obowiązuje mnie na wszystkie 3?

Gdy Twój czas w klubie będzie dobiegał końca, otrzymasz specjalny e-mail, w którym będą kody zniżkowe na trzy pakiety: roczny, półroczny oraz trzymiesięczny. Sama podejmiesz decyzję, czy chcesz przedłużyć swoją obecność w klubie i na jak długo.

5. Jak mogę używać Parentflixa? Czy mogę korzystać ze szkoleń w telefonie?

Z klubu możesz korzystać zarówno na komputerze, jak i na tablecie czy telefonie. Bez problemu uruchomisz na smartfonie szkolenia z bazy wiedzy, obejrzysz webinary i sesje na żywo oraz będziesz się udzielać na forum społeczności klubu. Pokażemy Ci, jak dodać Parentflix na pulpit swojego telefonu, aby mieć dostęp jednym kliknięciem. Mnóstwo klubowiczek wybiera dostępną w szkoleniach wersję audio, aby słuchać szkoleń zamiast je oglądać.

6. Do jakich materiałów i na jak długo mam dostęp w klubie?

Do wszystkich materiałów masz dostęp tak długo, jak jesteś w Parentflixie. Tutaj znajdziesz pełną listę wszystkich treści dostępnych w Klubie.

7. Wydaje mi się, że w klubie jest dużo materiałów. Czy muszę uczestniczyć we wszystkich szkoleniach na żywo? Co, jeśli nie znajdę czasu? 

Nie musisz! Rozumiem, że program Parentflixa jest intensywny i wypakowany wiedzą. Widząc agendę na cały dany miesiąc, możesz wybrać sobie ścieżki wiedzowe i szkolenia, w których najbardziej chcesz uczestniczyć oraz zostawić pytania, na które chcesz, aby dany ekspert odpowiedział podczas sesji Q&A z zebranymi wcześniej pytaniami. Możesz też dodać kalendarz Parentflix do Twojego kalendarza Google na telefonie, aby mieć oko na to, co się dzieje w danym dniu. Wszystkie szkolenia i sesje na żywo, niezwłocznie po ich zakończeniu, trafią na platformę klubu w formie nagrań i możesz odtworzyć je, kiedy tylko najdzie Cię chęć lub potrzeba. Bogna codziennie na Circle i co poniedziałek newsletterem przypomni Ci, co się aktualnie dzieje w klubie, więc unikniesz poczucia zagubienia. 

Klub jest trochę, jak Netflix. Masz w nim bazę wiedzy = bibliotekę treści. Nie przerabiaj wszystkiego, jak leci. Wykorzystaj te, których potrzebujesz. Klub ma Ci służyć, jest dla Ciebie i nawet skorzystanie z kilku szkoleń będzie Ci się opłacać cenowo.

8. Jak przykładowo będzie wyglądał mój miesiąc, jako klubowiczki Parentflixa?

• Co miesiąc, z wyprzedzeniem, otrzymasz grafik szkoleń na żywo.

• Dostaniesz też specjalną przestrzeń, w której możesz zostawić pytanie do eksperta, jeśli jakieś pojawi się w Twojej głowie.

• To, czego nie obejrzysz na żywo, od razu trafi na platformę, więc bez problemu sobie to odtworzysz, gdy będziesz mieć ochotę.

• W międzyczasie zawsze możesz sięgnąć do bazy wiedzy po szkolenie, którego akurat potrzebujesz (bo np. właśnie przygotowujesz się do rozszerzania diety).

• Nieustannie będziemy też Cię zachęcać do wpadnięcia na naszą platformę, aby przedyskutować ze społecznością ostatnie szkolenie, albo po prostu poplotkować, albo pośmiać się z rodzicielskich memów.

9. Czym jest Komstans, a czym cykl biznesowo-rozwojowy? 

Komstans to spotkania dla dorosłych, na temat ich zdrowia, także psychicznego, dobrego samopoczucia i dobrych nawyków. Fragmenty najciekawszych Komstansów znajdziesz tutaj. Natomiast cykl biznesowo-rozwojowy to będzie cykl poświęcony rodzicom, którzy są zainteresowani nabywaniem wiedzy stricte biznesowej od Magdaleny Komsty i poznawania sekretów jej sukcesu.

10. Nie wiem, czy użyję Parentflixa, martwi mnie, że wyrzucę pieniądze w błoto, a nie skorzystam. 

Wybierz zatem opcję 3-miesięczną! Jest bardziej przystępna cenowo (kosztuje tyle, co 3 szkolenia od Wymagające.pl). Jeśli spodoba Ci się, to po 3 miesiącach po prostu przedłużysz, bez poczucia straty. Warto teraz ją wykorzystać, bo nie wiemy, czy wróci w kolejnej edycji.

 

0 komentarzy

GRUPA DLA SPECJALISTÓW

BEZPŁATNY WYKŁAD

Wykład online „Gdy maluch urodzi się chory”

TEMATY

AKTUALNOŚCI

Kup dostęp do nowego szkolenia o śnie!

Książka, która dostarczy Ci wiedzy i zapewni spokojny start w macierzyństwo.