Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszam wszystkie kobiety spodziewające się dziecka oraz świeżo upieczone mamy na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu “Cafe MAMA”.

23 stycznia o godz. 11.00 porozmawiamy o cesarskim cięciu:
– planowe cesarskie cięcie – jak się przygotować?
– nagłe cesarskie cięcie – kiedy może się zdarzyć?
– czego można się spodziewać po cesarskim cięciu?
– cesarskie cięcie a karmienie piersią
– połóg i praca z blizną po cesarskim cięciu
– jestem po cc – kiedy planować kolejną ciążę?
– VBAC – po cesarskim cięciu można urodzić naturalnie!

Wszystkie spotkania z cyklu “Cafe MAMA” odbywają się w Kawiarni Artystycznej SPLOTY przy ul. Mościckiego 34/36 w Tomaszowie Mazowieckim. Będzie możliwość zakupienia kawy, herbaty, ciacha i innych pyszności tam serwowanych.

Spotkania są BEZPŁATNE i otwarte dla wszystkich. Nie obowiązują zapisy. Można przyjść z niemowlakiem.

Prowadząca:
Magdalena Komsta – jestem psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią oraz doulą. Prowadzę bloga Wymagające.pl. Publikuję swoje teksty także w “Kwartalniku Laktacyjnym”. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego oraz Bliskim Miejscem w Warszawie. Prowadzę warsztaty w całej Polsce oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 6 roku życia oraz parom oczekującym dziecka. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Jestem psycholożką, pedagożką, promotorką karmienia piersią i doulą. Wspieram rodziców dzieci od urodzenia do 3 roku życia podczas warsztatów i indywidualnych konsultacji, także online. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Więcej o mnie: https://www.wymagajace.pl/o-mnie/

WEBINAR O ODPIELUCHOWANIU
KUP TERAZ!