Depresja poporodowa – gdzie szukać informacji?

depresja poporodowa

Dzisiejsza data sprzyja refleksjom, dlatego zamiast posta naszpikowanego faktami, liczbami i minizłośliwościami, przygotowałam krótkie zestawienie artykułów na temat depresji poporodowej, zwłaszcza w kontekście karmienia piersią, napisanych przeze mnie lub osoby czy instytucje, które szanuję i z których wiedzy czerpię. Niestety, wiele blogów, portali i czasopism powtarza mity o problemach psychicznych młodych mam (“przy leczeniu depresji nie wolno karmić piersią”, “złoszczenie się na dziecko jest objawem problemów psychicznych”, “depresja występuje do 2 miesięcy po porodzie”), więc zebrałam w jednym miejscu rzetelne źródła informacji.

ŹRÓDŁA RZETELNEJ WIEDZY O DEPRESJI POPORODOWEJ:

 

Jeśli znacie jakiś wartościowy artykuł lub ebook dostępny w sieci za darmo, dotyczący depresji poporodowej, będę wdzięczna za podlinkowanie go w komentarzu – powyższa lista będzie aktualizowana.

2016-12-03T11:22:39+00:00 By |Rodzice, Zdrowie|

2 komentarze

  1. Depresja poporodowa – WSNZ 8 czerwca 2017 at 15:30 - Reply

    […] Na koniec chciałam tutaj zostawić dodatkowe źródła wiedzy o depresji poporodowej, ale zrobiła to już Magdalena prowadząca blog Wymagające i wszystko jest tutaj. […]

  2. buy followers 14 kwietnia 2018 at 16:15 - Reply

    This article is really a fastidious one it assists new internet users, who are wishing in favor of blogging.

Leave A Comment